पिटा रोटी प्रयोगका लागि पिता रस र स्यान्डविच बनाउन प्रयोग गरिन्छ, तर यो खानाको साथ रोटी र डीपको लागि स्कूप पनि हुन्छ। तथापि, यो टोस्टड वा क्रिसपी हुनु आवश्यक छ। तपाईको आफ्नै घरको पाटा रोटीको साथ सुरू गर्नुहोस् वा स्टोरमा किन्नुहोस्। यो असाधारण वा सम्पूर्ण गेहूं पिटा - फ्लैट रोटी प्रकार वा जेब पीटा प्रकारको साथमा आश्चर्यजनक काम गर्दछ।
तपाईंलाई नमक र अन्य जडीबुटीहरू थप्न प्रलोभन हुन सक्छ, तर यो सादा पहिले प्रयास गर्नुहोस्। तपाईं चिसो हुन सक्नुहुनेछ यो कसरी स्वादिष्ट छ!
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 पिटा रोटी (कुनै पनि प्रकार)
- 2 चम्मच। जैतून का तेल (वा रोटी ब्रश गर्न पर्याप्त हुन्छ)
यसलाई कसरी बनाउने?
- Preheat ओवन 400F सम्म।
- पिटा रोटी को दुवै पक्षहरु लाई जैतून का तेल संग ब्रश गर्नुहोस्।
- तिमाहीमा रोटी (खानासँग रोटीको रूपमा प्रयोग गर्न) वा सानो पट्टिहरू (डीप र स्प्रिडको साथ प्रयोग गर्नको लागि) काटी राख्नुहोस्।
- कुकी पानाहरूमा रोटी राख्नुहोस् र 5-6 मिनेटको लागि पकाउनुहोस्। एक अमीर सुनको भूरी सम्म रोटी रोटी र 3-5 मिनेट लामोको लागि पकाउनुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 246 |
| कुल मोटा | 10 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 7 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 330 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 35 जी |
| आहार फाइबर | 3 जी |
| प्रोटिन | 6 g |