ग्रीक: ελιόψωμο, भन्नुहोस्: ई-ले-OHP-so-moh
जैतून र रोटी ... ग्रीक रोटीमा के बढी आधारभूत संयोजन हुन सक्छ? ग्रीक जैतून को रोटी को लागि यो नुस्खा काले या हरियो ग्रीक जैतून संग बनाया जा सकता है।
अपडेट संस्करणको लागि, यहाँ क्लिक गर्नुहोस्: ग्रीक जैव रोटी | Eliopsomo
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 6 3/4 औंस / 200 मिलीलीटर पानी (गर्मी)
- 2 1/4 चम्मच सूखी खमीर (1 पैकेज)
- 3 1/4 कप
- सबै उद्देश्यको आटा
- 1 चम्मच समुद्र नमक
- 2 चम्मच शुगर
- 4 चम्मच जैतून का तेल
- 1/3 पौंड / 150 ग्राम
- ग्रीक जैतून (कोमल कटाई)
यसलाई कसरी बनाउने?
खमीर पानीमा खमीर लुकाउनुहोस्।
ठूलो कटोरीमा, आटा, नमक, चिनी, र तेल र मिश्रण मिलाउनुहोस्। आटा लामो हुँदा सम्म पानी / खमीरको मिश्रण जोड्नुहोस् र हल्का चक्की सतहमा घुँडा घुम्नुहोस् र हातमा बाँध्नु हुँदैन (लगभग 20 मिनेट)।
आटा एक ठूलो राउन्ड लुगामा राख्नुहोस् र एक ठोक्कै प्यान वा कुकी पानामा न्यानो स्थानमा राख्नुहोस्, हल्का भान्सा तौलियासँग आवरण गर्नुहोस् र 40 मिनेटको लागि उठाउन अनुमति दिन्छ।
आटा तल पचक्क पार्नुहोस्, ज्वेदनहरू थप्नुहोस्, र ज्वारसम्म भरेर घन्टी नदिनुहोस् जब सम्म सबै आटाले भरिएको हुन्छ।
पूर्वोत्तर ओवन 395 डिग्री (200 डिग्री सेल्सियस)।
आटामा 4 बराबरको भागमा र खुट्टा आकारमा रूप बनाउनुहोस्। 3 या 4 ठाउँमा प्रत्येक रोटीको माथि स्कोर गर्नुहोस्, एक ठुलो पकाउने प्यान ( ठिकै खाली ठाउँ) मा ठोक्किएको ठाउँमा, हल्का ढालिएको छ, र लगभग 20 मिनेट बढ्न अनुमति दिन्छ।
लगभग 5 मिनेटको लागि 3 9 5 डिग्री (200 डिग्री सेल्सियस) मा मध्य रैक मा मिलाउनुहोस्। (ढोकाहरू तल खोलिएको बेला खोल लगाउनुपर्छ।)
ढाल: 4 वटा ग्रीक जैतून रोटी।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 52 |
| कुल मोटा | 3 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 2 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 158 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 5 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 1 g |