तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 4-5 लाल बीट
- 2 Tbsp। चीनी
- 1 Tbsp। कागतीको रस
- 1 Tbsp। क्यानोला तेल
- 1 चम्मच। नमक
यसलाई कसरी बनाउने?
1. बीउ धुलाई। उनीहरूको घाँटी र बोतहरू काट्नुहोस्, तर छील नगर्नुहोस्। तिनीहरूलाई क्वार्टरमा राख्नुहोस् र पानीको बर्तनमा राख्नुहोस् (बीटहरू ढाक्ने पर्याप्त पानी)। पानीको फोडामा ल्याउनुहोस्। लौ, तल, आवरण, र 1 घण्टा र 15 मिनेटको लागि पकाउनुहोस्।
2. चिसो र चिसो ठोक्नुहोस्। त्यसपछि छर्नुहोस् र तिनीहरूलाई टुक्रा गर्नुहोस्। चीनी, नींबूको रस, तेल र नुन जोड्नुहोस्। ध्यान दिनुहोस् कि मौसमको मात्रा तपाईंको स्वाद अनुसार परिवर्तन गर्न सकिन्छ
.3। आवरण र प्रशीतन। यो सलाद सर्वोत्तम छ जब यो सेवा गर्न केही घण्टा वा रातभरको लागि बस्दछ। ठुलो सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 173 |
| कुल मोटा | 5 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 3 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 952 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 31 g |
| आहार फाइबर | 6 g |
| प्रोटिन | 4 जी |