सोरबेटहरू गर्मीमा ठुलो ठुलो तरिका हो र दुलही र लंचको लागि हल्का, चिसो मिठाईको रूपमा सेवा गर्छन्। जबकि तिनीहरू मिश्रित पेय भन्दा बढी समय खरिद गर्दै छन्, तिनीहरू तपाईंको समयको हरेक मिनेटको लायक हुन्छन्। यो शरबत नींबू-स्वादयुक्त हुन्छ र वोदका साथ छुट्याइएको छ, जसको हामी मात्र एक प्रीमियम ब्रान्ड प्रयोग गरेर सुझाव दिन्छौं किनभने तिनीहरू धेरै राम्रो स्वाद गर्छन्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/2 कप
- ब्लू बर्फ अमेरिकी वोदका (वा अन्य प्रीमियम ब्रान्ड)
- 1 1/2 कप शर्करा
- 3 कप पानी
- गार्निश: ग्रीड लेन्स जेस्ट
- 3 1/2 चम्मच।
- फलफूल निस्सन्देही नींबूको रस
यसलाई कसरी बनाउने?
- मध्यम गर्मी मा एक मध्यम सॉसपिन मा, चीनी मा चीनी को रूप मा भंग सम्म सम्म चीनी र चीनी जोड दिए।
- नींबू उत्तेजना थप्नुहोस्। जब सम्म मिश्रण एक फोडा गर्न आउँछ; गर्मी कम गर्न र 5 मिनेट उकालो।
- एक ठूलो कटोरा मा एक राम्रो स्ट्रिगर को प्लेस र सिरप मिश्रण को माध्यम ले (कुनै पनि उत्तेजना को तनाव)।
- नींबूको रस र पोका पोथी सिरप मिश्रणमा थप्नुहोस्। राम्रो तरिकाले मिश्रित हलचल।
आइसक्रीम निर्माता विधि
आइसक्रिम निर्मातामा मिश्रण ट्रांसफर गर्नुहोस्, त्यसपछि निर्माताको निर्देशन अनुसार प्रक्रिया।
फ्रीजर विधि
फ्रीजरमा एक कन्टेनर, आवरण र ठाउँ मिश्रणमा राख्नुहोस्। जब यो अर्ध-ठोस हुन्छ, यसलाई फोर्कको साथमा ताजा गर्नुहोस् र पुन: फर्काउनुहोस्। जब जमे भएका ठाउँ एक खाना प्रोसेसरमा वा ब्लेंडर र सुचारु सम्म प्रक्रियामा पर्दछ। सेवाका लागि तैयार नभएसम्म रिफ्रेस गर्नुहोस्।
नुहाउने शिष्टाचार: नीलो आइस अमेरिकन वोदका
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 287 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 4 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 61 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |