गर्मी अझै पनि चारैतिर छ र बजारहरूमा प्रसाद अझै पनि सिजनको उज्ज्वल सुन्दर रंगहरू हुन्छन्। चुरोट काली मिर्चको लागि यो सजिलो विधिले मदिराको मिठोपन बढाउनको लागि यसको अर्थ हो कि त्यसपछि सलादहरूमा थपियो वा बर्गरहरू, हट कुत्तहरू, साउसेज वा स्यान्डविच राख्न सकिन्छ।
यो एक क्यान्सर नुस्खा होइन। यी अचारहरू तयार हुनुपर्छ र केही हप्ताको लागि फ्रिजमा छिट्टै वा फ्रिजमा भण्डारण गरिन्छ। राम्रो छनौट वा समुद्री नमक प्रयोग गर्नुहोस्। कोसेसर नमक पनि प्रयोग गरिन सक्छ, तर यकीन छ कि नमक शुद्ध छ र आयोडिन जस्ता कुनै additives छैन जुन अचार र स्वादको स्वाद परिवर्तन गर्न सक्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 3 ठूलो घंटी काली मिर्च (हरियो, रातो र पहेंलो)
- 1/2 कप सेतो भत्केको सिरका
- 1/2 कप चारा कचौरा
- 1/2 चम्मच छनौट वा समुद्री नुन (कुनै आईओडीन थपिएको छैन)
यसलाई कसरी बनाउने?
ड्रेसिङको लागि:
- सिरका, चीनी र नमक एक सस बर्तनमा र मध्यम गर्मीमा राख्नुहोस्। चिसो भंग गर्न काठको चम्मच प्रयोग गर्नुहोस्।
- मिश्रणलाई फोडामा ल्याउनुहोस् र त्यसपछि गर्मीबाट हटाउनुहोस्। पूर्णतया सुन्नुहोस्।
पनीको लागि:
- काली मिर्चमा काट्नुहोस् र बीज र स्टेम हटाउनुहोस्।
- मिर्च लम्बाई-तरिका 1/4-इन्च स्ट्रिप्समा स्लिप गर्नुहोस्।
- कटा हुआ मिर्च एक कटोरा मा र 1/3 कप को ड्रेसिंग डालो र राम्रो तरिकाले टस मिर्च को मसला संग तरल को कोला लगायो।
- आधे घण्टा अगाडि सेवा गर्न अघि सेट गर्नुहोस्। अन्तमा टस गर्नुहोस्।
फ्रान्सेलीमा एक तंग फिटिंग ढक्कन संग एक ग्लास जार मा अचार स्टोर। यकीन छ कि मिर्च पिकिंग तरल संग कवर गरिन्छ। उनीहरूलाई दुई हप्तासम्म राख्नुपर्छ।
हेक्टर रोड्रिग्युज द्वारा संपादित
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 150 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 392 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 36 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 1 g |