यो सरल ग्रील्ड चिकन स्तन यस विधि मा ग्रील्ड सब्जिहरु संग कटाई जान्छ या कटा हुआ र सलादहरुमा प्रयोग गरिन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 4 चिकन छाती, बेकार र छाला बिना
- 2 चम्मच / 30 एमएल
- जैतून का तेल
- 1 लेमनको रस
- 1 चम्मच / 15 एमएल, ताजा गुलाबी, पतला कटा भयो
- 1-2 लौह लसुन, मिनिसिङ
- 1/2 चम्मच / 2.5 एमएल समुद्री नमक
- 1/2 चम्मच / 2.5 एमएल काली मिर्च
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक सुस्त चश्मे डिशमा र चिकनशील प्लास्टिकको थलोमा चिकन सेठहरू राख्नुहोस्।
- एक सानो कटोरी मा जमीनी गुलाबी, लसुन, काली मिर्च, जैतून को तेल, र नमक।
- ढोका मिश्रण मा चिकन, आवरण वा मुहरमा, र फ्रिजमा 30-45 मिनेटको लागि स्थान।
- मध्यम ऊँची गर्मी को लागि Preheat ग्रिल। चिकन स्तनलाई हल्का तेलको ग्रिल रैकमा राख्नुहोस् र प्रति प्रति 7 मिनेटको लागि पकाउनुहोस्। कुक काल चिकन स्तनको मोटाई र आकार अनुसार भिन्न हुन सक्छ।
- जब चिकनले 165 डिग्रीको आन्तरिक तापमान सम्म पुग्छ, गर्मीबाट हटाउनुहोस् र सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 1309 |
| कुल मोटा | 77 g |
| पागलिएको बोसो | 21 जी |
| असंतृप्त फैट | 33 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 418 मिलीग्राम |
| सोडियम | 694 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 13 g |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 134 g |