त्यहाँ एक चिसो बिहानमा न्यानो न्यानो चकलेट पेय भन्दा राम्रो छैन। यो मेक्सिकन मनपर्ने ऐनासँग स्वाद गरिन्छ र पायलोनकोलोसँग मीठो हुन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 कप पानी (तातो)
- 2 कप दूध
- 1/4 कप मास हरिना (वा 1/3 प्याला कप निक्कैल)
- 1 डिस्क मेक्सिकन चकलेट (कटाई)
- 3 cones
- piloncillo (1 औंस प्रत्येक; कटाई)
- वैकल्पिक: जमीन ऐन बीउ को 1 चुन्च
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक ठूलो बर्तन मा, गर्म पानी मा whisk masa हरिना सम्म राम्रो तरिकाले संयुक्त।
- दूध, चकलेट, पायलोनिक र एसिज थप्नुहोस्।
- चकलेट पिघ्न र चीनी भंग नभएसम्म मोलिनिलो (पेय सफा गर्न एक विशेष उपकरण) संग एक सिम र whisk ल्याउनुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 475 |
| कुल मोटा | 25 g |
| पागलिएको बोसो | 14 जी |
| असंतृप्त फैट | 8 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 18 मिलीग्राम |
| सोडियम | 97 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 47 g |
| आहार फाइबर | 13 g |
| प्रोटिन | 21 जी |