रातो र पहेंलो एक सरल, ताजा ताजा मिश्रित पेय हो जुन घर मा भंग गर्न धेरै सजिलो छ तापनि तपाईं एक आत्म-घोषित मिक्सिजिस्ट होइनन् - तपाईसँग सम्भावित तपाइँको पट्टी वा भान्साको सबै अवयवहरू पहिले देखि नै छन्। मनोरञ्जन आश्चर्य वा अन्तिम मिनेटका अतिथिहरूको लागि यो एकदम सही छ।
यदि तपाईंले रातो र पहेंलो मनपर्छ भने, यी सम्बन्धित रचनाहरू जाँच गर्नुहोस्: बेली र बाजा गोल्ड नृत्य।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 औंस
- हल्का रम (बारार्डी)
- 1/2 औंस
- grenadine
- 1/4 औंस
- मधुमेहको रस
- 1 देखि 2 औंस
- 7-माथि (वा अन्य नींबू-लिने सोडा, वा स्वाद)
- गार्निश: लेमन पञ्ज
यसलाई कसरी बनाउने?
- बर्फसँग एक पुरानो चश्मेमा रम, ग्रेनेडिन र नीमको रस डाल्नुहोस्।
- माथिको 7-माथि स्वादको लागि।
- नींबू को किनारा संग गार्निश।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 20 9 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 7 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 24 जी |
| आहार फाइबर | 4 जी |
| प्रोटिन | 1 g |