यो एक आधुनिक ककटेल हुन सक्छ, तर यसमा एक क्लासिक शैली छ जो धेरै ताजा हुन्छ। लेडी लिबर्टी लिभिङ रूम बार र टेरेस डब्ल्यू न्यू यर्क - डाउनटाउनबाट आउँछ र पहिलोपटक ग्रीष्म 2014 2014 मेनुमा भेटियो।
लेडी लिबर्टी को बारे मा सबै भन्दा मजेदार छ कि यो रम र orgeat - एक पसंदीदा tiki संयोजन मिश्रण - मा maraschino र Chartreuse दुवै संग, जो शायद हीरे रम संग एक घर को खोज।
अनुपस्थित एक पंच थप्न को लागी छ कि केवल अनुपस्थितले धेरै राम्रो पेय को आकर्षक प्रोफाइल गर्न सक्छ र पूरा गर्दछ। यो एक रोचक ककटेल र स्वादको एक राम्रो अन्वेषण हो।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 औंस लाइट रम
- 1 औंस
- orgeat सिरप
- 1/4 औंस
- maraschino liqueur
- 1/4 औंस
- हरियो चटाईज्यूज
- 1 औंस
- कागको रस
- ड्यासको
- अनुपस्थित
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक ककटेल शकरमा आइस क्यूबहरूसँग अवयवहरू राख्नुहोस्।
- राम्रो हुनुहोस् ।
- तातो बरफ भरिएको हाईबल गिलासमा तनाव गर्नुहोस् ।
नुस्खा शिष्टाचार: डब्लू न्यू यर्क - डाउनटाउन लिविंग रूम बार र टैरेस
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 262 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 20 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 32 g |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 1 g |