यो क्यानाडा मेपल शर्करा पाई नुस्खा एक क्यूबेकको सबैभन्दा प्रसिद्ध डेसर्ट मध्ये एक हो। तीव्र मेपल पाईमा आश्चर्यजनक केहि सामग्री छ र तपाईंको व्यक्तिगत स्वाद अनुसार समायोजन गर्न सकिन्छ। यो आश्चर्यचकित लक्जरी रमाइलो दुवै स्फटिक क्रीम र आइसक्रीम संग स्वाद छ। नतिजाहरू मिठाई-जस्तो-कैंडीको उपचार हो जुन पार्टीको लागि उत्कृष्ट छनौट छ!
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 प्याकेज पेस्ट्री आटा (पसल-खरीदिएको, वा
- घर का बना pâte sucrée )
- 1 कप ब्राउन शुगर (हल्का वा मेपल)
- 1/4 ओठ (सबै उद्देश्य)
- 1/4 कप मेपल सिरप (शुद्ध)
- 3/4 कप क्रीम (भारी)
- वैकल्पिक: whipped क्रीम, आइसक्रीम
यसलाई कसरी बनाउने?
- थियौं ओवन 375 एफ सम्म। पेस्ट्री आटालाई एक मानक पाईमा राख्नुहोस् वा पट्टे प्यानमा र 15 मिनेटको लागि पाना। ओवनबाट यो हटाउनुहोस् र यसलाई पूरै पूर्ण गर्न अनुमति दिनुहोस्।
- धीरे मिश्रण सँग 1 कप मेपल वा हल्का खैरो शंकु र 1/4 प्याला सबै-उचाईको आटा सँगसँगै बिस्कन्छ। चीनी-आटा मिश्रण यो गीला अवयवको लागि तयार छ, केवल केहि, सानो चर्को ढोका संग।
- एक पटक आलुको मिश्रण मिलाइएपछि, मेपल सिरप र भारी क्रीम जोड्नुहोस्। जबसम्म यो पूर्णतया सुचारु नभएसम्म मिश्रण सँगसँगै हुन्छ। भरपूर पानीको स्थिरता हुनेछ। जब म्यापल-क्रीम भरिएको छ, यसलाई पूर्व-पकाएको पेस्ट्री खोलमा राख्नुहोस्। 350F मा 40 मिनेट को लागि पाई मिलाउनुहोस् (325F को लागि काला मेटल प्यान्स)।
- मेपल चीनीको पाईलाई पूर्ण रूपमा ठुलो पार्नुहोस् यसलाई व्हाइड क्रीम र आइस क्रीम संग सेवा गर्नु अघि।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 129 |
| कुल मोटा | 5 g |
| पागलिएको बोसो | 3 जी |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 14 मिलीग्राम |
| सोडियम | 40 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 21 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 1 g |