प्रेम लियोन meringue पाई? यो स्वादिष्ट, टंगनी नींबू दहीको साथ यो नुस्खाको प्रयास गर्नुहोस् र बिलिङ मरिङले अत्यधिक मात्रामा पाईयो।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 4 अन्डा व्यक्ति (meringue को लागि सफेदहरु लाई सुरक्षित राख्नुहोस्)
- 1/3 कप कोस्टस्टर्च 3 चम्मचहरु
- 1 1/2 कप पानी
- 1 1/3 कप शर्करा
- 1/4 चम्मच नुन
- 3 चम्मच मक्खन 2 चम्मचहरू
- 1/2 वटा कप नींबू रस 2 लेन्स, रस र जस्ट
- 1 चम्मच पतला grated नींबू उत्तेजित
- 1 (9-इन्च) पूर्व बेक्ड पाई खोल
- 4 अन्डा सेतो
- टारार को 1 चुटकी क्रीम
- 2 चम्मचौं शताब्दी 6 चम्मच
यसलाई कसरी बनाउने?
लेमन भरने बनाउनुहोस्:
- पूर्व ओवन 375 डिग्री एफ।
- मध्य आकार मिश्रण कटोरा मा व्हिस्क अण्डा योगी र अलग।
- मध्यम गर्मी मा एक saucepan मा, cornstarch, पानी, चीनी, र नुन जोड्नुहोस्। संयोजन गर्न बिस्कुट। अक्सर हलचल र एक फोडा को मिश्रण ल्याउनुहोस्। 1 मिनेटको लागि उकालो
- गर्मीबाट हटाउनुहोस् र जबरजस्ती बिस्फोट गर्दा, कम्तीमा कम्तिमा आधा थप्न नसक्ने बेला अण्डा व्यक्तिलाई एक समयमा गरम मिश्रणको 1/2 कप थप गर्नुहोस्।
- अण्डा मिश्रण फिर्ता साउसेन फर्काउनुहोस्। 1 मिनेटको लागि निरन्तर तापनि तापक्रम कम गर्न र पकाउन गर्मी कम गर्नुहोस्। गर्मीबाट हटाउनुहोस् र धीरे मक्खन, नींबूको रस, र छातीमा हलचल हुन्छ।
- पूर्व-पकाएको पाईको खोलमा पान्नुहोस्। स्प्रिंग meringue (तल हेर्नुहोस्) भरेर अझै ठिक हुन्छ जबकि माथि। Meringue ले लेम्न मिश्रण को पुरा तरिकाले कवर गर्नु पर्छ। 10 देखि 12 मिनेटको लागि बेक गर्नुहोस् वा मिरिंग्यु गोल्डेन हो। ओवनबाट हटाउनुहोस् र तार रैकमा ठोक्नुहोस्। सुनिश्चित गर्नुहोस् कि पाइई पूर्णीकरण गर्नु पूर्ण रूपमा ठिक छ।
Meringue Topping बनाउनुहोस्:
नरम चोटहरू बनाउँदैनन् जब सम्म नरम 1 को 2 मिनेटको लागी कडा चोटले कुखुराको टुक्रा बनाउँदछ र त्यसपछि बिस्तारै बल्गेरिया जोड्दछ र कुटपिट जारी राख्छ जब सम्म एक मिक्सको कटोरामा कालो अण्डा गोलो। शीर्ष नींबू भरिएको प्रयोग गर्नुहोस्।
अधिक Gourmet पाई व्यञ्जनहरू
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 29 9 |
| कुल मोटा | 7 g |
| पागलिएको बोसो | 4 जी |
| असंतृप्त फैट | 2 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 116 मिलीग्राम |
| सोडियम | 111 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 54 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 6 g |