कचरा मूलतः एक स्कटिश मक्खन कुकी हो तर मसाले, तेल र नटको अतिरिक्तले विभिन्न संस्कृति र व्यञ्जनहरूलाई अनुकूलित गरिएको छ। मध्य पूर्वी संस्करण, जो Ghoribi भनिन्छ, प्रायः हृदय रोग संग कताईन्छ, थोपा गुलाब पानी संग या बादाम संग पनी।
पिस्ता , तथापि, एक क्लासिक मध्य पूर्वी अखरोट हो र यो मिठाईको लागि सुन्दर अतिरिक्त बनाउनुहोस्। आटा सजिलो छ र तुरुन्तै छिटो राख्न, अवयवको कम्तिमा प्रयोग गर्दछ र बेकिंग हुँदा फैलिएको छैन। हृदय को गंध अन्यथा सादा आटा देखि उठ्छ र पागल को अतिरिक्त कुचली कुकी कुकी को चिकनी बनावट संग हुनेछ। अन्तिम परिणाम एक परत हो, कफी वा चियाको पट्टिको साथमा केही थोरै कुकुरको उपचार गर्दछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 स्टक अनपल्टेड मक्खन, कोठा को तापमान मा
- 1/2 कप शर्करा
- 1 चम्मच वेनिला
- 2 चम्मच दूध वा क्रीम
- 2 कप सबै उद्देश्य आटा
- 1/2 चम्मच नमक
- 1/4 चम्मच हृदय रोग
- 1/2 कप कटा पिस्ता, विभाजित
यसलाई कसरी बनाउने?
मक्खन र चिनी एउटा कटोरामा थप्नुहोस् र खडा वा हात मिक्सर प्रयोग गरेर, क्रीम सँगै। वेनिला र दूध मा मिश्रण।
एक अलग कटोरा मा, एक साथ आटा, नमक र गृहिणी को साथ उखालो। गीलामा सूक्ष्म सामग्री हल गर्नुहोस् र आधा कटा टुक्रा पिचमा गुनाउनुहोस्। बलमा फारम, प्लास्टिकमा लपेटो र कम से कम एक घण्टाको लागि फ्रिज गर्नुहोस्।
कुकिज बनाउन तयार भएपछि, ओवनमा 350 डिग्रीसम्म पूर्व-गर्मी।
एक चक्की सतह मा आटा बाहिर रोल जब सम्म यो लगभग 8 "सर्कल।
कुकीहरू वा बिस्कुट कटर (लगभग 2 1/2 ") प्रयोग गर्नुहोस् राउन्डहरू काट्नुहोस्। कटोरामा कटाई पिस्ताको बाँकी राख्नुहोस् र टाढाको किनारमा किनारमा किनारमा डुबाउनुहोस्।
पाकिंग पानामा प्लेसमेंट पेपरसँग लिङ्क र 20 - 22 मिनेटको लागि बेक गर्नुहोस्। बेकिंग पछि, कुकीहरू तिनीहरूलाई पाना पानाबाट हटाउन अघि ठिक र फर्म अप गर्न अनुमति दिन्छ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 721 |
| कुल मोटा | 59 g |
| पागलिएको बोसो | 32 g |
| असंतृप्त फैट | 1 9 |
| कोलेस्ट्रॉल | 130 मिलीग्राम |
| सोडियम | 361 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 46 जी |
| आहार फाइबर | 3 जी |
| प्रोटिन | 6 g |