यो एक रोचक स्वाद संग एक महान हाईबल पेय हो। यो क्रिश्चियनिया वोदका हो जुन नर्वेमा उत्पादन गरिएको छ र ती उत्पत्तिहरू राखिएको छ, यो विशेषता संघ लिङ्गोनबेरी सिरप हो। Lingonberries आम तौर मा जाम को लागि स्कैंडिनेवियाई देशों मा एक प्रयोग गरिन्छ र सिरप को व्यावसायिक रूप देखि डार्बो जस्तै कम्पनीहरु देखि खरीदा जा सकता छ। ती जामहरू राम्रोसँग अङ्ग्रेजी चरममा ताजा अङ्ग्राका रस र मसालेदार अदरक बियरसँग जोड्छन्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 औंस क्रिश्चियनिया वोदका
- 1 औंस lingonberry सिरप
- 1 औंस अन्नपूर्ण रस
- 1/2 औंस अदरक बियर
- लेमन पर्ज गार्निशको लागि
यसलाई कसरी बनाउने?
- ककटेल शेकरमा पहिलो तीन अवयवहरू बर्फमा भरिए।
- राम्रो हुनुहोस् ।
- कोलिन्स गिलासमा तनाव गर्नुहोस्।
- अदरक बियरको साथ माथि।
- एक लेम पर्खाल संग गार्निश।
Recipe Courtesy: Christiana Vodka
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 286 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 142 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 36 g |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 5 g |