जब लास वेगास बार्टिनडर Cory Mendonca " मुस्कान र मजा !! " आफ्नो मूल ककटेल नुस्खा गर्न को लागी, उसले मजाकिरहेको थिएन। तपाईं यो प्यारी पेयको आनन्द लिंदा कतै मदत गर्न सक्नुहुन्न।
यस अनौठो पेय बनाउने मेन्डोन्काले राम्रो काम गरेका छन्। यसले मलाई केही सामग्रीहरू पनि प्रस्तुत गरेको छ, जुन अब मेरो मनपर्ने सूचीमा छ।
पेय एक महान सिटरस वोदका सेन्ट जर्मेन र कार्टन ग्रेनाड, एक मीठो र स्वादिष्ट अनार पनीर संग मिल्दछ, त्यसपछि त्यसलाई समाप्त गर्न उसले एक शानदार स्ट्राबेरी-लिने साइडर थप्छ। यो सबै एकदम राम्रो तरिकाले आउँछ र म सबैलाई मदिरा र साइडर खोज्न र यो एक मिश्रण गर्न प्रोत्साहन दिन्छु, मलाई पश्चात्ताप गर्नुहुनेछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 1/2 औंस
- Hangar 1 Citrus Vodka
- 3/4 औंस सेन्ट जर्मेनल्ड एल्डरफ्लोवर लिकर
- 1/4 औंस कार्टन ग्रेनाड (ग्रेनेडाइन) लिकर
- 1/2 औंस
- ताजा चमेको रस
- 1/4 औंस
- सरल सिरप
- 2 औंस Rekorderlig स्ट्राबेरी लेम साइडर (वेबसाइट)
- लेमन मोड (गार्निशको लागि)
यसलाई कसरी बनाउने?
- ककटेल शेकरमा पहिलो 5 अवयवहरू जोड्नुहोस्, बर्फ थप गर्नुहोस् र कडा मेहनत गर्नुहोस् ।
- सिडर थप्दै गर्दा ठूलो कूप वा मार्टिन ग्लासमा तनाव गर्नुहोस् ।
- लामो लिम्मे राइन्ड मोड गर्नुहोस् र ककटेलमाथि राख्नुहोस्। मुस्कान र मजा! :)
(पकाने को शिष्टाचार: Cory Mendonca)
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 254 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 10 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 33 जी |
| आहार फाइबर | 4 जी |
| प्रोटिन | 1 g |