यस स्वादिष्ट crockpot चिकन पाइ मा लेफ्टिनर चिकन वा टर्की प्रयोग गर्नुहोस्। पाई क्रस्ट ओवनमा समाप्त हुन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 3 कपडाले पकाएको चिकन वा टर्की
- 2 डिब्बहरू (14 1/2 औंस प्रत्येक) कुखुराको भाँडा
- 1/2 चम्मच नुन
- 1/2 चम्मच मिर्च
- 1 स्टक अजगर, पतला कटाई
- 1/2 कप कटा प्याज
- 1 सानो
- तेजपात
- 3 कप क्यूब्ड आलु
- 1 (16 औँ) जमे भएका मिश्रित सब्जहरू प्याकेज
- 1 कप दूध
- 1 कप आटा
- 1 चम्मच
- काली मिर्च
- 1/2 चम्मच कुखुरा सीजन मिश्रण
- 1/2 चम्मच नुन
- 1 9-इन्फ्रिफ्रेटेड पाई क्रस्ट
यसलाई कसरी बनाउने?
- गहिरो कुखुरा, चिकन भाइरस, 1/2 चम्मच नुन, 1/2 चम्मच मरिच, अजवाली, प्याज, बे प्वाल, आलु, र ढिलो कुकरमा मिश्रित सब्जिहरु।
- आवरण र कम 7 देखि 9 घण्टा वा उच्च 3 1/2 देखि 4 1/2 घण्टा सम्म पकाउनुहोस्। बे पत्ती हटाउनुहोस्।
- ओवन ओवन 375 एफ। एक सानो कटोरा मा दूध र आटा मिश्रण। धीरे - धीरे आटा र दूध को मिश्रण धीमी कुकर मा हलचल। काली मिर्च, पोल्ट्री सिजन , र नुनमा हिउँद।
- ढिलो कुकर आधारबाट लाइनर निकाल्नुहोस् र मिश्रणमा 9-इन्च पाई क्रस्ट सावधानीपूर्वक राख्नुहोस्।
- करिब 15 देखि 20 मिनेटको लागि पूर्व-गरम ओवन र बेक (खाली) भित्र क्रैकरी राख्नुहोस्, वा खैरो रंग सम्म।
- यदि तपाईंको लाइनर हटाउन योग्य छैन वा क्रस्टको लागि धेरै ठूलो छ भने, क्यासेरल डिशमा मिश्रण राख्नुहोस्, पाई क्रस्ट संग आवरण गर्नुहोस् र माथिको रूपमा उठाउनुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 37 9 |
| कुल मोटा | 14 जी |
| पागलिएको बोसो | 5 g |
| असंतृप्त फैट | 5 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 61 मिलीग्राम |
| सोडियम | 750 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 38 जी |
| आहार फाइबर | 5 g |
| प्रोटिन | 25 g |