यी क्यारिबियन स्पाइडिङ मिठाई आलुहरूसँग तपाईंको तालिकामा द्वीपहरूको स्वाद ल्याउनुहोस्। चूने, हनी, र मसाले मिश्रणमा सुधारिएको लसुन, अदरक, एस्पेसिस र मिनीले यो नुस्खाले राम्रो वर्षको काम गर्दछ।
4 देखि 6 सम्म सेवा गर्दछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 1/2 पाउन्ड मिठाई आलु, खुम्चिएको, ट्रिम गरिएको, र 1 इन्च कुञ्जीमा काट्नुहोस्
- 2 चम्मच अतिरिक्त-कुञ्जी जैतून का तेल
- 2 चम्मच हनी
- 1 लेनेको रस (लगभग 1 चम्मच)
- 4 लसुनको लसुन, खुट्टा र पतला कटा
- 1/2 चम्मच दालचीनी
- 1/2 चम्मच ग्राउन्ड अदरक
- 1/4 चम्मच मिर्च पाउडर
- 1/8 चम्मच अखरोट
- 1/8 चम्मच सबैस्पेस
यसलाई कसरी बनाउने?
पूर्वोत्तर ओवन 425 डिग्री। हल्का तेल एक ठूलो बरसात प्यान वा पन्नी लगाईएको, पाकिएको पानामा रिमोट।
ठूलो कटोरामा तेल, मह, श्वेत रस, लसुन र मसाले सँगसँगै बिस्कन्छ। मीठे आलुहरू थप्नुहोस् र कोटमा टाँस्नुहोस्।
आलु र सिजनहरू भुइँमा पान वा पकाउने पानामा राख्नुहोस्, र तिनीहरूलाई एक तहमा फैलाउनुहोस्।
शुरुवात ओवनमा आलु रोस्ट, कहिलेकाहीँ घिमिरे, लगभग 40 मिनेटको लागि, वा जब सम्म वे निविदा र कारवालीकृत हुन्छ।
मजा लिनुहोस्!
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 258 |
| कुल मोटा | 5 g |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 3 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 82 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 52 जी |
| आहार फाइबर | 7 g |
| प्रोटिन | 5 g |