उत्तरी आयरल्याण्ड ब्राउन सोडा रोटी दक्षिणमा, गहिरो रोटीको रूपमा चिनिन्छ, सोडा रोटी सेतो आटा संग बनाइन्छ।
आयरिश आटा धेरै नरम हुन्छ र खमीर-खसेको ब्रेडहरू पकाउन गाह्रो हुन्छ, यसैले बेकिंग सोडा प्रयोग गरेर रोटीको विकास।
सोडा रोटी परम्परागत रूपमा खुलिएको आगो आगोमा तातो कास्ट-फलामको टुक्रामा पकाइएको हुन्छ। भरी सोडा रोटी एक राउन्ड मा पकाएर हिसाब मा इन्डेन्टेशन संग पकाया जाएगा; प्रत्येक चौथाई जब बिस्तारै, तातो र तातो भनिन्छ भनिन्छ ।
आज, रोटी निरन्तर परिणाम संग ओवन मा पकाइएको छ, एक हल्का हात अझै पनि महत्त्वपूर्ण छ, यद्यपि।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 500 ग्राम 1 पाउंड 2 औँ पुरा अनाज गेहूंको आटा
- 1 ½ चम्मच नमक
- 1 ½ टास्क बाइकरोनेट को सोडा
- 500ml / 18 fl o तितली
यसलाई कसरी बनाउने?
ओवन 200 डिग्री सेल्सियस / 400 डिग्री एफ / ग्याँस 6
- ठूलो कटोरामा, सोडाको नुन, नमक र सोडाको बाइबरोनेट मिलाउनुहोस्। तितली थप्नुहोस र ढीलो आटा बनाएर हलचल गर्नुहोस्।
- आटा संग कामको सतहलाई हल्का पार्नुहोस् र आटा घुमाउनुहोस्। आटा सजिलै सम्म आटा घुमाउनुहोस्।
- आटा एक बलमा आकृति बनाउनुहोस् र मोटो 5cm / 2 इन्ट मोटाइन्छ। तीव्र चाकूको प्रयोग गरेर क्रसको आकारमा आटाको सतहलाई हल्का साथमा राख्नुहोस्।
- आटा, तेलको टुक्रा पाना र ओवनमा 30-35 मिनेटको लागि खाडीमा आटा राख्नुहोस् जब सम्म बढ्यो र हल्का खैरो रंग।
- शांत गर्न छोड्नुहोस्
मक्खनको साथ मोटी स्लाइसको आनन्द लिनुहोस्। दुईपल्ट चियाको लागि सही।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 310 |
| कुल मोटा | 5 g |
| पागलिएको बोसो | 2 जी |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 9 मिलीग्राम |
| सोडियम | 391 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 59 g |
| आहार फाइबर | 8 जी |
| प्रोटिन | 13 g |