ग्रीक: φρουτοσαλάτα, स्पष्ट froo-toh-sah-LAH-tah
यो ग्रीक फल सलाद मनपर्दो मौसमी फलहरूको एक सरल संयोजन हो, यो नुस्खा एक गर्मीको मनपर्ने हो। ग्रीस मा, फल र फल सलाद भोजन को एक पसंदीदा समापन हो, र एक नाश्ता या हल्का भोजन को रूप मा पनि खा सकते हो। आफ्नो मनपर्ने चीजहरूसँग सेवा गर्नुहोस्।
अन्य यहाँ खोज्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 गोल्डेन स्वादिष्ट सेब
- 1 दादी स्मिथ सेब
- 2 Anjou (हरा) नाशपाती
- 3 अनुकरण
- 3 केले
- 4 किवी फल (फर्म)
- रस संग 4 सुन्तलाहरु को रस
- 2 चम्मचको शहद
यसलाई कसरी बनाउने?
- नोट: ग्रीसमा, हामी फल छर्छौं, तर किवी फल र केलेका लागि यो आवश्यक छैन।
धुलो र फल छान्नुहोस्। धेरै सानो टुक्राहरू काट्नुहोस्। ठूलो सलाद कटोरामा राख्नुहोस्। सुन्तलाको रस र महसुस गर्नुहोस् र फल फलाउनुहोस्। कम से कम एक घण्टाको लागि सर्त गर्नु अघि प्रशोधन गर्नुहोस्।
व्यक्तिगत कटोरामा सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 434 |
| कुल मोटा | 2 जी |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 37 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 110 g |
| आहार फाइबर | 17 जी |
| प्रोटिन | 7 g |