यो लोकप्रिय नुस्खा ब्राजिल को मिना गेरैस क्षेत्र बाट आउँछ, यस क्षेत्र को एक लोकप्रिय नुस्खा Anthony Bourdain द्वारा उनको शो पार्ट्स अज्ञात को लागी एक क्षेत्र मा खोज्यो। अफ्रीकाहरूले मिनस गेरैसको पाकमा योगदान दिए जुन लसुन र प्याजमा अमीर छ। इकोनिक ब्राजील वास्तवमा अफ्रिकी दासहरू द्वारा देशमा ल्याइयो।
युवती एक Mineira मा, पतला कटाई कोलोरी सागहरू लसुनमा छोटो पकाएको र स्वस्थ, स्वादिष्ट साइड डिशको लागि जैतूनको तेल पकाउँछ। यो ग्रीस क्लासिक ब्राजिल डिश फिजलोडामा परम्परागत संगति हुन्, तर तिनीहरू लगभग कुनै पनि खानामा जान्छन्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 पाउन्ड कोलार्ड ग्रीन्स (2 देखि 3 ठूलो समूह)
- 5-6 लौंग लसुन, मिनिड
- 1 चम्मच कोषेर नमक
- 3 चम्मच जैतून का तेल
- नमस्ते र ताजा जमीन काली मिर्च स्वाद गर्न
यसलाई कसरी बनाउने?
- कोलार्ड ग्रीन्स राम्रोसँग धुनुहोस्। सबैभन्दा ठूलो घाँटीहरू हटाउनुहोस्, त्यसपछि पत्तियांको गुच्छा एकत्र गर्नुहोस् र तिनीहरूलाई बन्डलमा रोल गर्नुहोस्। थोरै बन्डलहरू क्रसको टुक्रा टुक्रा पार्छन्, पातहरू धेरै पतली स्ट्रिप्समा काटेर ।
- फलफूल लसुन (या वास्तव मा पारंपरिक हुन, मोर्टार र मोती संग कोशर नमक संग लसुन माश)।
- जैतून का तेल एक भारी कुखुरामा हाल्नुहोस् (फलामको काम राम्रो लाग्यो) वा मध्यम उचाईमा ठिक पार्नुहोस्। लसुन र नुन जोड्नुहोस् र खाना पकाउनुहोस्, लसुनको सुनको र सुगन्धित नभएसम्म सुतेको छ।
- सागहरू र 3 वा 4 मिनेटमा साईनहरू जोड्नुहोस् जब तिनीहरू रंगमा उज्ज्वल हरियो र नरम गर्न सुरु गर्दछन्।
- सिजनमा बढी नमक र कालो मिर्चको साथ स्वाद, र न्यानो सेवा।
- वैकल्पिक: बेकनको सानो टुक्रामा 2-3 स्लाइसहरू। क्रिसमस सम्म साउथ बेकन बेकन हटाउनुहोस् र अलग गर्नुहोस्। चरणको साथ जारी राख्नुहोस् 2. पकाउने समाप्त भएपछि पकाएको सागमा बेकन थप्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 107 |
| कुल मोटा | 6 g |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 4 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 34 9 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 12 जी |
| आहार फाइबर | 5 g |
| प्रोटिन | 4 जी |