यी बिरुवाहरू सुँगुरको पोर्क वा पकाएको ह्याडको साथ मिठाई वा साइड डिस्किङ्गको सजिलो र स्वादिष्ट हो। यो ताजा प्लमहरू प्रयोग गर्न राम्रो तरिका हो - पम्बनेल , कुखुरा , वा बालीको राम्रो विकल्प।
यो प्लम एक ठूलो नाश्ता या ब्रंच को साथ पनि महान हुनेछ। जमीन दालचीनीको बट्टा प्लेममा एक दालचीनी स्टिक प्रयोग गर्न महसुस गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 3 पाउंड प्लम (लगभग 12 देखि 14 सम्म)
- 1 कप शर्करा (वा बढी यदि प्लम एकदम टाढा छ)
- 1/2 चम्मच दालचीनी (वा बढी, स्वाद गर्न)
- 1/4 कप पानी
- 2 चम्मच कर्नस्टर्क
यसलाई कसरी बनाउने?
- प्लमहरू धुनुहोस्। प्लमहरू हल्लाउनुहोस्, पिटहरू हटाउनुहोस् र फेरि आधामा काट्नुहोस्। ढिलो कुकरमा तिनीहरूलाई थप्नुहोस्। चीनी र दालचीनी संग छिटो कोइराला
- प्लसमाथि क्यान्डस्टर्क र बहावको साथ ठंडे पानीको मिश्रण गर्नुहोस्।
- आवरण र LOW मा लगभग 3 घण्टाको लागि पकाउनुहोस्।
- रोम पोर्क वा हैम वा क्रीम संग एक मिठाइको रूपमा प्लस को रूपमा राख्नुहोस् वा फिसोल्दै।
- यी प्लमहरू पनि कन्टेनरहरूमा जम्मा गर्न सकिन्छ र जमेको छ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 172 |
| कुल मोटा | 6 g |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 4 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 3 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 32 g |
| आहार फाइबर | 6 g |
| प्रोटिन | 2 जी |