यो राम्रो गुण केकबमेट, दूध, र भत्किएको दूध वा क्रीम संग बनाइएको एक सजिलो केक सूप हो। एक सानो मात्रा मा अख्तियार र केहि सूखी शरी सूप को पूरक स्वाद जोड्नुहोस।
ओइस्टर पटाखे वा नमकहरूसँग यो सूप सेवा गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 कप crabmeat, फ्लेक्ड र उठायो
- 2 कप दूध
- 2 कप आधा आधा वा भत्किएको दूध
- 3 चम्मच मक्खन
- 2 नींबू छील को स्ट्रिप्स
- 1/4 चम्मच ग्राउण्ड नटाम, वा स्वाद
- नमक र काली मिर्च
- 2 चम्मच सूखी शरी
- 3 चम्मच कर्नस्टर्च 4 चम्मचौं ठंडे पानी संग मिश्रित
यसलाई कसरी बनाउने?
सरी कुकुरमा शरी र कुचल पटाखेहरू बाहेक सबै अवयवहरू मिलाउनुहोस्; सामग्रीहरू मिश्रण गर्न हल 3 देखि 5 घण्टाको लागि LOW मा राख्नुहोस् र पकाउनुहोस्। शरिरमा बसोबास गर्नुभन्दा पहिले।
कन्नेस्टर्क मिश्रण जोड्नुहोस्, उच्च बनाउँनुहोस्, र अर्को 10 देखि 15 मिनेटको लागि पकाउनुहोस् वा थोडा थोरै टाढा।
लगभग 6 देखि 8 सर्भर बनाउँछ। एक भिन्नताको रूपमा, यस सूपमा पकाएको चिन्ता जोडेर 30 मिनेट अघि सेवा गर्दै।
तपाईं पनि मन पर्छ
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 1 9 3 |
| कुल मोटा | 11 जी |
| पागलिएको बोसो | 7 g |
| असंतृप्त फैट | 3 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 50 मिलीग्राम |
| सोडियम | 231 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 13 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 10 जी |