यो ढिलो कुकर क्लम चाउडर, दूधको सट्टा टमाटरको साथ बनाइएको हो, एक मैनहट्टन शैली संस्करण हो। बेकन र अतिरिक्त क्लैम रस यो चाउरो स्वादयुक्त बनाउँछ र ढिलो कुकरले यसलाई सजिलो बनाउँछ।
यदि तपाईं नयाँ देशी देशी हुनुहुन्छ भने, तपाइँ यो टमाटर आधारित चाउरको आनन्द उठाउनुहुनेछ। दुबै तैयारी स्वादिष्ट छन्। यो एकदम राम्रो छ यदि तपाईं डेयरीबाट जोगाउन प्रयास गर्दै हुनुहुन्छ।
यदि तपाईं क्रीमियर नयाँ इङ्गल्याण्ड-शैली क्लम चावर्ड मनपर्छ भने, यो क्रोक बर्तन क्लम चाउडर वा यो स्टोव शीर्ष संस्करणको प्रयास गर्नुहोस् ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 औंस बेकन (लगभग 2 मोटी स्ट्रिप्स, कटाई र diced)
- 1 कप प्याज (कटाई)
- 2 गाजर (थोरै कटाई)
- 3 रिबेल अङ्ग्रेजी (पत्तिको साथमा, सानो कटाई)
- 1 चम्मच ताजा अजवा (वा 1 चम्मच सूखे)
- 1 (28 औंस) टमाटरहरू (टुक्रा उठाइरहेछ)
- 1 1/2 चम्मच नुन
- 1 ड्यास कालो मरिच (ताजा मैदान)
- 1 बे पत्ती
- 1 चम्मच सूखे थिम
- 3 मध्यम रातो रातो आलु (diced)
- 2 वा 3 (6 देखि 7 औंस) डिब्बा मिनिसिड क्लम (undrained)
- 1 (8 औंस) बोतल क्लम रस
- वैकल्पिक: 1 चम्मच आटा 1 चम्मच पिघल मक्खन वा बेकन drippings संग मिश्रित
- गार्निश: ताजा कटा अजवा
यसलाई कसरी बनाउने?
- फ्रिस नभएसम्म फ्रिक बेकन वा बेक गर्नुहोस् ; निकास र 3 1/2-क्वार्ट्ट वा ठूलो ढिलो कुकर / क्रोक पटमा स्थानान्तरण गर्नुहोस्।
- ढिलो बर्तनमा बाँकी सामग्रीहरू थप्नुहोस्; मिश्रण गर्न हल गर्नुहोस्।
- 6 देखि 8 घण्टाको लागि कम र कवर गर्नुहोस्।
- यदि एक मोटो सूप वांछित छ भने, सूप गरिन्छ 30 मिनेट अगाडि आटा र मक्खन मिलाउनुहोस्।
- नमकहरू वा ओइटर पटाखेहरूसँग क्लम चाल्डरको सेवा गर्नुहोस्।
- फ्रिज छोड्ने
- यदि वांछित भएमा, गार्निश सर्भरले ताजा कटा अजवा साथ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 601 |
| कुल मोटा | 17 जी |
| पागलिएको बोसो | 5 g |
| असंतृप्त फैट | 8 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 28 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1,746 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 9 0 g |
| आहार फाइबर | 13 g |
| प्रोटिन | 23 जी |