बीट्स पूर्वी युरोपमा धेरै लोकप्रिय छन् र यस रातो बिरुवा मर्मेडमा मिठाइ र टंगनीको स्वादको उत्तम संयोजन हो। यो एक नाश्ता मर्मेडका रूपमा प्रयोग गर्न सकिन्छ, तर म यो राम्रो मसला र पोल्ट्रीमा प्रयोग गर्न सकिन्छ कि एक मज्जाको रूपमा अझ राम्रो मन पर्छ। अझ राम्रो छ, मैले यसलाई एपटिजरको रूपमा पनीरको झरनाको साथ तौलिया रोटी सर्कलहरूमा सेवा गर्छु। यो तुलना गर्नुहोस् रातो प्याज मर्मलेड नुस्खाको साथ ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 1-पाउन्ड जार जलीय भएका बीट्स (नाली)
- 1 चम्मच जैतून का तेल
- 2 चम्मचौं शताब्दी
- 1/2 चम्मच नुन
- 1 ड्यास काली मिर्च (स्वाद गर्न)
- 1 पिच अदरक
- 1/2 कप रातो रक्सी शराब सिरका (वा balsamic सिरका)
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक माध्यम सससेन मा, ऊष्मा तेल मध्यम मध्यम ताप मा। बीटहरू थप्नुहोस् र 10 मिनेटमा सुरक्षित गर्नुहोस्। चीनी, नुन, काली मिर्च, र अदरक जोड्नुहोस्। लगभग 2 मिनेट कुकुर वा कुकुर भंग गरेको छ।
- सावधानीपूर्वक सिरका थप्नुहोस्। गर्मी बढाउनुहोस् र फोडा ल्याउनुहोस्। गर्मीमा उज्यालो पार्नुहोस् र जबसम्म तरल खसेको छ जबसम्म पकाउनुहोस् र बीटहरू गालिएको र मोटो हुन्छ, प्रायः प्रायः। यसले 30 देखि 60 मिनेट सम्म कहीं पनि लिनेछ। बीट ध्यानपूर्वक हेर्नुहोस् ताकि तिनीहरू जलाउँदैनन्।
- फ्रिज वा ठुलो र फ्रिज फ्रिजमा भण्डार गर्नुहोस्। आवश्यक रूपमा पुनः रेट गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 18 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 15 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 3 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 0 g |