यी ग्रील्ड पोर्क चोप्स स्वादिष्ट सुत्ने सुत्ने टमाटर चटमा सुत्न सकिन्छ र पास्तामा सेवा गर्दछन्। कुनै पनि अवसरको लागि हृदयदायी र स्वादिष्ट भोजन।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 4 पोर्क चोप्स
- नमस्ते र कालो मरिच स्वाद
- 4 कप पकाएको पास्ता (तातो, म प्याकेज ताजा पास्ताको सिफारिस गर्दछु)
- ससका लागि:
- 1/4 कप / 300 मिटर पानी
- 3/4 कप / 180 एमएल चिकन भाइरस (कम-सोडियम)
- 1/4 कप / 60 एमएल
- भत्काइयो दूध
- 3 चम्मच / 45 एमएल टमाटर पेस्ट
- 2 चम्मच / 30 एमएल सेतो शराब
- 2 चम्मच / 30 एमएल सूर-सूखे टमाटर (बिट्स)
- 2 चम्मच / 30 एमएल
- कन्सस्ट्राक
- 2 clove s
- लसुन (मिनिसिङ)
- 1 1/2 चम्मच / 7.5 एमएल सूखे तुलसी
- 1 चम्मच / 5 एमएल जैतून को तेल
- 1 चम्मच / 5 एमएल शर्करा
- 1/2 चम्मच / 2.5 एमएल नमक
यसलाई कसरी बनाउने?
ससका लागि:
- एक ठूलो स्किलेट प्रयोग गरेर, ऊष्मा तेल मध्यम-ऊँची गर्मीमा माथि; साट लसुन 1 मिनेटको लागि।
- भाइरस र शराब थप्नुहोस्, अतिरिक्त मिनेटको लागि पकाउनुहोस्।
- 1 कप / 240 मिलीलीटर पानी, दूध, टमाटर पेस्ट, टमाटर बिट्स, तुलसी, चोर, नमक र काली मिर्च जोड्नुहोस्।
- सस एक फोडा मा पुग्छ जब मध्यम-उच्च गर्मी मा कुक राख्नुहोस्।
- माध्यममा गर्मी घटाउनुहोस्।
- बाँकी 1/4 कप / 60 एमएल पानी र कन्सस्ट्राक बनाउनुहोस्। ससमा थपियो।
- जबसम्म चटनी मोटो भयो (लगभग 1-2 मिनेट) सम्म कुक गर्नुहोस्, प्रायः हिउँदिरहन्छ।
- गर्मीबाट हटाउनुहोस्।
पोर्क चपको लागि:
- मध्यम ऊँची गर्मी को लागि Preheat ग्रिल।
- तितली पोर्क चोप्सले लामो समय सम्म हड्डीको बीचमा काटेर।
- तितली जस्तो देखिन्छ जबसम्म खुला खुल्ला फैलाउनुहोस्।
- नमक र काली मिर्चको मौसम।
- ग्रिलमा चोप्स राख्नुहोस्।
- कुक, मोटोपनको आधारमा 12-15 मिनेटको लागि कवर गरियो।
- एकचोटि एकपटक घुमाउनुहोस्।
- एकपटक उनीहरूको 160 डिग्रीको आन्तरिक तापमान पुगिसकेपछि पोर्क चप तयार हुन्छ।
- दिशानिर्देश अनुसार अनुसार ताजा पास्ता कुकुर। म यो डिशको लागि ताजा फिटुक्सिन सुझाव दिन्छु।
- पकाएको पास्ता माथि चिसो चोप्सो को माछा राख्नु पर्दछ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 969 |
| कुल मोटा | 28 जी |
| पागलिएको बोसो | 9 जी |
| असंतृप्त फैट | 10 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 138 मिलीग्राम |
| सोडियम | 579 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 112 g |
| आहार फाइबर | 5 g |
| प्रोटिन | 64 g |