ब्रेजिङले यो तल्लो राउन्ड भुट्टे निविदा र स्वादिष्ट बनाउँछ। एप्पल रस र बीफ श्लोथ समूह बिरुद्ध तरल को रूप मा माथि छ, र सागर को एक सानो tanginess भन्छन्।
यस भुराको मासिड आलु र ब्रोकोली वा सब्जिहरु को छनौट संग एक उत्कृष्ट परिवार को खाने को लागि।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 बीफ तल गोलाकार भुना, लगभग 3 देखि 4 पाउन्ड
- 2 लौंग लसुन, पतला मिनी
- नमक र काली मिर्च
- 3 देखि 4 स्लाइस बेकन, पार तिर आधा मा कट
- 1 कप कटा प्याज
- 1 कप सेब रस
- 1 गर्न सक्दछ (10 3/4 औंस)
- बीउको भाथ
- 4 चम्मच साइडर सिरका
यसलाई कसरी बनाउने?
- लसुनको साथ रूबल बीउ रोस्ट र नमक र काली मिर्चले उदारतापूर्वक छिटो पार्छ। सबै भन्दा राम्रा मिनिसिड लसुनको साथमा रूनुहोस्।
- गर्मी ओवन 325 एफ सम्म
- ठूलो डच ओवन वा आवरण ओवन-सुरक्षित बर्तनमा प्याजको साथ प्याज पकाउनुहोस् जब तक प्याज नरम हुन्छ।
- बेकन र प्याज एक प्लेटमा हटाउनुहोस् र भुइँमा सबै पक्षमा बिरोधमा घुमाउनुहोस्।
- स्याउको रस र मासुको भाथको साथ पैनमा प्याज र बेकन फिर्ता गर्नुहोस्। सिरकामा हलचल।
- धेरै निविदा नभए सम्म 2 1/2 देखि 3 घण्टाको लागि पकाउनुहोस् र बेक गर्नुहोस्।
तपाईं पनि मन पर्छ
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 736 |
| कुल मोटा | 33 जी |
| पागलिएको बोसो | 13 g |
| असंतृप्त फैट | 15 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 273 मिलीग्राम |
| सोडियम | 393 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 15 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 91 g |