के तपाईलाई थाहा छ कि यो अनुमान गरिएको छ कि अमेरिकामा बेक्ड सबै कुकीहरू मध्ये लगभग चकलेट चिप कुकीहरू हुन्? तिनीहरू चकलेट कुकुर कुकिज रुथ वेकफील्डले सन् 1 9 30 को दशकमा सिर्जना गरेका थिए।
चकलेट चिप कुकीहरू सधैँ हिट हुन्छन्! यो कटा अखरोट वा पेकान को अतिरिक्त संग एक क्लासिक नुस्खा हो। नुस्खाले 5 देखि 6 दर्जन चकलेट चिप कुकीजको ठूलो ब्याच बनाउँछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2/2/1 कप सबै आलोचनाको आटा
- 1 चम्मच बेकिंग सोडा
- 1/2 चम्मच नुन
- 1/2 कप प्रकाश ब्राउन शुगर (दृढतापूर्वक प्याक गरिएको)
- 1 कप शर्करा
- 2 अण्डा
- 2 चम्मच वेनिला निकाल्नुहोस
- 1 कप मक्खन (वा मार्जिन, कोठा को तापमान)
- 1 प्याकेज (12 औंस वा 2 कप) चिसो चकलेट
- वैकल्पिक: 1 देखि 2 कप कटा अखरोट (वा पेकान)
यसलाई कसरी बनाउने?
- ओवनमा 375 डिग्री एफ (190 डिग्री सेल्सियस / ग्याँस 5) ताप्नुहोस्। दुई ब्याकिंग पानाहरू हल्का पार्नुहोस् वा तिनीहरूलाई टुक्रा कागज वा सिलिकॉन बेकिंग म्याटको साथ लिनुहोस्।
- ठूला कटोरामा आटा, बेकिंग सोडा, र नुन लिनुहोस् र मिश्रण गर्न हलचल। दाँजेदार र खैरो शोर, अण्डा, भेनि र मक्खन थप्नुहोस्।
- मध्यम गतिमा विद्युतीय मिक्सरको साथ, सुचारू र राम्रो मिश्रित नभएसम्म मिश्रणलाई लगभग 1 मिनेट।
- यदि चकलेट चिप्स र कटा वाल्टिन वा पेकानमा हलचल हुन्छ भने।
- लगभग 2 इन्च अलग थम्बनेल द्वारा, तयार पाक पानाहरुमा।
- कुकीजहरू 10 से 12 मिनेटको लागि, वा खैरो रंग सम्मको लागि preheated ओवनमा बज्ज गर्नुहोस्।
- ठिक गर्न रैक गर्न चकलेट चिप कुकीहरू हटाउनुहोस्।
सुझावहरू र परिवर्तनहरू
विभिन्न प्रकारका मोर्सहरू थपेर स्वादहरू भाडा दिनुहोस्। तिनीहरूलाई दूध चॉकलेट चिप्स, मूंगफली मक्खन वा बटरकोटच र चकलेट चिप्सको संयोजन, वा थप क्रान्तिको लागि केही ट्राफिक चिप्स थप गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 105 |
| कुल मोटा | 7 g |
| पागलिएको बोसो | 2 जी |
| असंतृप्त फैट | 2 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 7 मिलीग्राम |
| सोडियम | 73 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 9 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 1 g |