आलु, बेकन, र गोभी दलले ढिलो कुकरको लागि भरपर्दो मुख्य डिश सूप बनाउनको लागि माथि। बस सब्ज र दाँत पोक बर्तनमा थप्नुहोस् र यसलाई 6 देखि 8 घण्टासम्म सेट गर्नुहोस्। तपाईंले घर जाने बेलामा तपाईले सबै केहि गर्नुपर्छ कि खानु कष्ट र पकाएको बेकन थपियो।
तपाईंको हातमा रहेको के साथ सामग्री भिन्न गर्न नि: शुल्क महसुस गर्नुहोस्। अतिरिक्त प्याजको साथ लेक्स बदल्नुहोस् वा बेकनको सट्टा diced ham प्रयोग गर्नुहोस्। यदि तपाईं भाडाको बीउहरूको ख्याल राख्नुहुन्न भने केवल तिनीहरूलाई छोड्नुहोस्।
यो स्वादिष्ट सूप काट्नुहोस् रोटी रोटी वा बिस्कुट संग। बायाँपाठहरूले अर्को दिनको एक दिनको लंच बनाउँदछन्, त्यसैले गर्भ नगर्नुहोस् भने तपाईले धेरै बनाउनुहुन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 4 कप चिकन स्टक (अनपल्टेड वा कम सोडियम)
- 3 आलु, खुर्सानी र घाइते
- 1 1/2 कप कटा गोभी
- 1 लेक (diced, सेतो र केवल हल्का हरियो भागका साथ)
- 1/2 कप कटा प्याज
- 2 गाजर (diced)
- 1/4 कप कटा अजवा
- 1 चम्मच नमक (वा स्वाद)
- 1/2 चम्मच मिर्च
- 1/2 चम्मच खराबीको बीउ
- 1 बे पत्ती
- 1/2 कप खट्टा क्रीम
- 8 औंस बेकन (वा बढी, जस्तै चाहिएको छ)
यसलाई कसरी बनाउने?
- ठूलो कटोरीमा बान्सेको ब्रेट, आलु, गोभी, लीक, प्याज, गाजर र अजवाली; मिश्रणलाई सुस्त कुकरमा राख्नुहोस्।
- नमक, काली मिर्च, सप्तरीको बीउ र बे पत्तीमा हलचल।
- 6 देखि 8 घण्टा वा माथिको लागि कम्तीमा पकाउनुहोस् र लगभग 3 देखि 4 घन्टासम्म (वा सब्जेर निविदा नभएसम्म) मा खाली गर्नुहोस्। बे पत्ती हटाउनुहोस् र छोड्नुहोस्।
- ढिलो कुकर देखि सानो खण्डमा खट्टा क्रीम संग केहि गरम तरल जोड्नुहोस्। ढिलो कुकरमा मिश्रण थप्नुहोस्। हलचल
- सूप तयार हुनुभन्दा लगभग 30 मिनेट पहिले बेकनमा मध्यम तापक्रममा पकाउनुहोस्। वा ओवनमा बेकन बान्नुहोस् ।
- अधिकांश क्रमांक बेकन मा हलचल र गार्निश को उपयोग को लागि केहि चम्मचों को बचायें।
- टेस्टिंग र छाती समायोजन गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 320 |
| कुल मोटा | 14 जी |
| पागलिएको बोसो | 5 g |
| असंतृप्त फैट | 6 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 39 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1,045 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 32 g |
| आहार फाइबर | 4 जी |
| प्रोटिन | 17 जी |