यी भोकै पोर्क चोप्सहरूले राम्रो खाना खाने पार्टीको प्रवेश गर्नेछन्, वा दोश्रो लागि एक विशेष खानेकुराको लागि नुस्खा रोक्न।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 4 मोटो हड्डी-पोर्क चोप्स (कम से कम 1 1/4 इन्च मोटी)
- ड्यास एस ओभर र मरिच
- भरिएको:
- 6 चम्मच मक्खन
- 1/2 कप diced अजवाइन
- 1/2 कप प्याज प्याज
- 1/4 कप diced लाल घंटी काली मिर्च
- 1/4 देखि 1/2 कप पकाएको मकै कर्नेल
- 2 कप कर्कब्रेड क्रम्ब्स (ताजा बनाएको कोर्नी या प्याकेज गरिएको टुक्राबाट)
- 1/2 कप कटा सुनन किशमिश वा सूखा क्रेनबेरी
- 1/3 कप कटा पेकान
- 1/2 चम्मच सूखे थिम
- वैकल्पिक: ड्यास ऋषि (क्रमांक)
- 1/2 प्यागा चिकन भाइरस (चिसो)
- ड्यास नमक र काली मिर्च
यसलाई कसरी बनाउने?
हड्डीको माटोमा काटेर काटनको छेउमा एक जेब काट्नुहोस्।
एक saucepan मा, मध्यम कम ताप मा मक्खन; अजमेर, प्याज, र घंटी मिर्च जोड्नुहोस्। निजामुख सम्म सब्जहरू सियो। बाँकी सामग्रीहरू थप गर्नुहोस्, पर्याप्त चिकन भाइरस थप्न चाहने र नमक र मरिच थप्नु अघि स्वादको रूपमा स्वाद।
भरपूर मिश्रण संग पोर्क चोप्स को जेब। बाँकी भित्ता मिक्स सेट गर्नुहोस्। मध्यम गर्मीमा एक ठूलो स्किलेटमा, खैरो रंगको चप्स, धैर्य धारण गर्दछन् दुवै पक्ष।
कुखुराको छेउमा बाक्लो र कुखुराको बीचमा भत्किएको चम्मच (यदि तपाइँको कुखुरा ओवन-सुरक्षित छैन, पकाउने डिश प्रयोग गर्नुहोस्), त्यसपछि भत्किएको चोप्सको स्थिति राख्नुहोस्। लगभग 25 देखि 30 मिनेटको लागि 350 डिग्रीमा स्किलेट वा बेकिंग डिश राख्नुहोस् र जब सम्म चोप्सहरू पकाइएको हुन्छ।
अधिक पोर्क चपप्स
सजिलो प्यान-ग्रील्ड पोर्क चपसहरू मसालेदार रूबको साथ
देश शैली रिब्स
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 1005 |
| कुल मोटा | 72 g |
| पागलिएको बोसो | 31 g |
| असंतृप्त फैट | 27 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 300 मिलीग्राम |
| सोडियम | 388 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 7 g |
| आहार फाइबर | 3 जी |
| प्रोटिन | 80 जी |