बजेट अनुकूल चिकन टुक्राहरू मेक्सिकन स्वाद यो आसान दैनिक नुस्खामा प्राप्त गर्दछ। यस डिशमा सामग्रीहरू चिकन टुक्राहरू, लसुन, टमाटर चटनी, चिनी पाउडर, हरियो काली मिर्च र तातो पकाएको चामल समावेश गर्दछ। डिशमा सम्पूर्ण मुटुको खुट्टा वा हड्डी प्रयोग गर्नुहोस्, वा काटी-अप फ्राइकिङ चिकन प्रयोग गर्नुहोस्।
किशमिन्स र अन्य सूखे फलहरू मेक्सिकन व्यंजनहरूमा लामो समयसम्म प्रयोग गरिएको छ। सुनको किशमिशले यस डिशमा केही रोचक स्वाद थप गर्दछ तर तिनीहरू मेटाउन सकिन्छ। थोपा थोपा खिच्न र प्रोटीन बढाउनुहोस्, पिन्टो सेन्स वा कालो बीन्सले 15-औंस थप्न सक्दछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 1/2 देखि 3 1/2 पाउन्ड सम्पूर्ण चिकन खुट्टा वा जांघ (हड्डीमा)
- 1 चम्मच मक्खन
- 1 चम्मच जैतून का तेल
- 1/2 कप कटा प्याज
- 1 मध्यम क्लोव लसुन
- 1 (8 औंस) टमाटर चटनी हुन सक्छ
- 3/4 कप चिकन भाइरस
- 1 चम्मच सिरका
- 1/4 चम्मच मिर्च पाउडर
- ड्यास नमक
- 1/2 कप कटा हुआ जैतून (हरित, प्मिन्टो भरिएको)
- वैकल्पिक: 1/4 कप गोल्डेन किशमिश
- 1 हरित घंटी काली मिर्च (स्ट्रिप्समा काट्नुहोस्)
- तातो पकाएका चावल (4 देखि 6 मान्छेका लागि)
यसलाई कसरी बनाउने?
- ताप्लेट मक्खन र तेलको भारी स्किलेटमा मध्यम गर्मीमा।
- कुखुरा मा चिकन को व्यवस्था गर्नुहोस् कुकुर, सबै पक्षहरूमा चिकन भुइँमा प्राय: बारी।
- कुखुराबाट चिकन हटाउनुहोस् र कटाई प्याज थप्नुहोस्। कुकुर, हल्का खैरो नभए सम्म, घिमिरे। लसुन थप्नुहोस् र 1 मिनेट लामो खाना पकाउनुहोस्।
- कुखुराको भाइरस, सिरका, चिनी पाउडर, नमक, जैतून र किशमिशको साथमा कुखुरामा टमाटर चट्या थप्नुहोस्। कुखुरामा कुखुरा फर्काउनुहोस्। 30 मिनेटको लागि कवर र सिंक गर्नुहोस्।
- काटिएको हरियो काली मिर्च जोड्नुहोस्; कवर र 8 देखि 10 मिनेट लामो खाना पकाउनुहोस्।
- तातो पकाएको चावलको साथ यो स्वादिष्ट मेक्सिकन चिकन डिश सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 1351 |
| कुल मोटा | 37 g |
| पागलिएको बोसो | 10 जी |
| असंतृप्त फैट | 15 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 1 9 54 मिलीग्राम |
| सोडियम | 395 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 172 g |
| आहार फाइबर | 7 g |
| प्रोटिन | 76 g |