Merguez एक भेडाको माटो वा मासु-मासु सॉसेज हो जुन रंगमा रातो र मसाले भरिएको छ। यद्यपि टुनिसिया र अल्जेरियाको मूलको, मोरक्कोमा मसालेदार सॉसेजहरू निकै लोकप्रिय छन्। केही दलालहरूले आफ्नै हस्ताक्षर मर्ज्यूज मसाले मिश्रणलाई घृणा गर्छन्, र अरूले सट्टा व्यापारिक मिश्रणको साथ तयार पार्छन्। कुनै कुरा यो कसरी बनाइएको छ, मर्ज्युज तपाईले पत्ता लगाउन सक्नु भएको सबैभन्दा स्वादयुक्त सॉसेज मध्ये एक हो।
मेरो स्थानीय कसाईको स्पेनिश बनाइएको मर्ज्युज मिश्रणमा ग्लुकोज पाउडर हुन्छ, जसले साउसेजलाई विशेष रूपले मीठो सार दिन्छ। मैले यो नुस्खामा ग्लुकोज पाउडर समावेश गरेको छैन किनकि वैकल्पिक शर्करा थप्न नि: शुल्क महसुस हुन्छ यदि तपाईं आफ्नो मर्ज्यूज मसाले मिक्समा मिठो उल्टो मनपर्छ ।
एकपटक मसाले जोडिएको बेला, अटेराइट गिलास वा प्लास्टिक कन्टेनरमा कम्तिमा छ महिनासम्मको भण्डार राख्नुहोस्। मर्ज्यूज सोजेज रिसाई पछ्याउँदा यसलाई प्रयोग गर्नुहोस्, वा भेडा वा मासु मासुबलहरूको लागि सिजनको रूपमा प्रयास गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/4 कप मीठा पेपरिका
- 2 चम्मच फेंक बीउ (जमीन)
- 2 चम्मच जमिन (जमीन)
- 1 चम्मच धनिया बीज (जमीन)
- 2 चम्मच नमक
- 1 चम्मच दालचीनी (जमीन)
- 1 चम्मच केये मिर्च मिर्च
- 3/4 चम्मच काली मिर्च
- वैकल्पिक: 4 चम्मच पाउडर पाउडर
यसलाई कसरी बनाउने?
- सबै सामग्री एक कटोरामा मापन गर्नुहोस्।
- संयोजन गर्न हल गर्नुहोस्।
- एक राम्रो जाल स्ट्रिटर प्रयोग गरेर, एक चोटि झुक्याउनुहोस्, त्यसपछि फेरि हलचल।
- स्टोरेजको लागि एक वाटाइट कन्टेनरमा स्थानान्तरण गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 16 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1,167 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 3 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 1 g |