Paprika र अन्य सिजनहरू यी भुना हुआ आलु स्वाद दिन्छन्। यी आलुहरू ग्रील्ड वा भुना भयो बीफ , सुँगुर वा चिकन संग सेवा गर्नुहोस्। तिनीहरू कुनै पनि भोजनको बारेमा स्वादिष्ट साइड डिश हो। काजुन वा क्रोरी सिजनको साथमा नमक, काली मिर्च र थाइमलाई बदल्न नि: शुल्क लाग्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 देखि 2/2 पाउन्डमा रातो पखाएको आलु, खुम्चिएको, पिसाब
- 2 चम्मच हङ्गेरियाई paprika
- 1 चम्मच नमक
- 1/4 चम्मच मिर्च मिर्च
- 1 चम्मच प्याज पाउडर
- 1/2 चम्मच सूखे पत्ता थिम, टुक्रा
- 2 चम्मच जैतून का तेल
यसलाई कसरी बनाउने?
- आलु काट्नुहोस् 1 देखि 2 इन्च टुक्राहरूमा। ओवन ओवन 375 डिग्री।
- पोर्चो, पेपर, नमक, काली मिर्च, प्याज पाउडर, थिम र तेलको साथमा टाँस्नुहोस्। 5 देखि 10 मिनेटसम्म खडा हुनुहोस्। आलुले हल्का तेलको खुट्टा उको बकिङ प्यानमा राख्नुहोस् र 45 मिनेटको लागि पकाउनुहोस्, वा आलु सम्मको निविदा नभएसम्म राख्नुहोस्।
4 सेवा गर्दछ।
तपाईं पनि मन पर्छ
पिर्मेस पनीरको साथ भुना भयो आलु
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 261 |
| कुल मोटा | 7 g |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 5 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 25 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 46 जी |
| आहार फाइबर | 6 g |
| प्रोटिन | 5 g |