काजुन भुइँमा आलु विभिन्न प्रकारका मसला र वैकल्पिक मिर्चको साथ। मैले कहिलेकाहीं यी आलुहरूमा प्याज थपें।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- आलु पाउन्डमा 2 पाउन्ड
- 1 चम्मच जैतून का तेल
- 1 1/4 चम्मच नमक
- 1/2 कप कटा हरित घंटी मिर्च, वैकल्पिक
- 3/4 चम्मच पेपरिका
- 1/2 चम्मच पतला मिनी लसुन
- 1/8 चम्मच मिर्च केनी मिर्चमा 1/8 लाई
- 1/4 चम्मच थिम
यसलाई कसरी बनाउने?
- ओवन 450 एफ सम्म गरम गर्नुहोस्।
- 9-द्वारा -13-द्वारा-2-इन्च बेकिंग प्यान पन्नीको रूपमा लिनुहोस्।
- एक कटोरा मा, आलु जैतून को तेल र seasoning संग टकराओ। तैयार तैयार पैन मा उनलाई बाहिर।
- लगभग 35 मिनेटको लागि पूर्वेटेड ओवनमा रोस्ट, 2 देखि 3 पटक हलचल।
4 सेवा गर्दछ।
तपाईं पनि मन पर्छ
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 207 |
| कुल मोटा | 4 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 2 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 748 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 40 जी |
| आहार फाइबर | 5 g |
| प्रोटिन | 5 g |