यो तलामा झिंगा वा माछाको लागि मेरो मनपर्ने तीर्थ सस संयोजन हो। यदि तपाइँसँग cornichons छैन भने, कटा खट्टा अचार प्रयोग गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/2 कप मेयोनेज
- 1 1/2 चम्मच अचार (खट्टा, पतला कटाई या मकैहरू)
- 1 चम्मच
- कागतीको रस
- 1 चम्मच क्याप्सन (कटाई)
- 2 चम्मच सरसफाई (अन्न वा एक राम्रो पेटू सरसफाई)
- 1 पिच नमक
- 1 चुरोट काली मिर्च (तातो पानी)
यसलाई कसरी बनाउने?
- सबै सामग्री मिलाउनुहोस् र राम्ररी मिश्रण गर्नुहोस्।
- एक कंटेनर, आवरण राख्नुहोस्, र समय समयमा सेवा गरिसकेपछि फ्रिज गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 153 |
| कुल मोटा | 17 जी |
| पागलिएको बोसो | 3 जी |
| असंतृप्त फैट | 4 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 9 मिलीग्राम |
| सोडियम | 25 9 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 1 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |