सैलूनको लागि यो सरल नुस्खा फेटुसिइनको साथ कम्पनीको लागि पर्याप्त छ र प्रत्येक दिन बनाउन सजिलो छ। या त गुलाबी वा रातो सामनले राम्रो काम गर्नेछ। यदि तपाइँ आफ्नो अतिथिहरू प्रभावित गर्न चाहनुहुन्छ भने रातो रोज्नुहोस्। तपाईं यो लेफ्टिनो पकाएको सामन फिललेटको साथ बनाउन सक्नुहुन्छ; बस यसलाई टुक्रामा तोड्नुहोस्। ओह, र तपाईं यसलाई स्पागेटी वा भाषाको साथ पनि बनाउन सक्नुहुन्छ, जस्तै मैले मैले गरे।
तपाईले यो नुस्खाको साथ सेवा गर्न आवश्यक छ नाशपाती र घरको ड्रेसिङ ड्रेसिङसँग बज्ने र केहि टोस्टेड लसुन रोटीमा हराएको हरियो सलाद हो । एक काँच श्वेत शराब वा केही चिल्लो चिया उत्तम संगति।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 प्याज, कटा भयो
- 1 चम्मच जैतून का तेल
- 1 (10 औंस) कंटेनर चार पनीर प्रशीतन अल्फ्रेडो चटनी या 1 (16 औंस) जार अल्फ्रेडो सॉस
- 1/2 कप दूध
- 1/2 चम्मच सूखे तुलसी पातहरु
- 1 (14 औंस) सामन, डुब्न, छाला र हड्डियों हटाउन सक्छ वा चाहिएको हुन सक्छ, वा 3 पकाएको सामन फिलेटहरू
- 2 कप जमे हुए शिशु मटर या 1 (16 औंस) बच्चाहरु को मटर, पीना
- 1 पाउण्ड फेटुसीइन पास्ता
- 1/2 वटा कप ग्रेटेड पिर्मेसन पनीर
यसलाई कसरी बनाउने?
नमकीन पानीको ठूलो बर्तन एक फोडामा ल्याउनुहोस्।
एक भारी कुखुरा मा, जैतून का तेल मा प्याज र पारदर्शी, प्याज सम्म प्याज पकडें, लगभग 4 मिनेट, अक्सर हलचल। प्याज भूरा नदिनुहोस्।
अल्फ्रेडो सस र दूध थप्नुहोस्। पकाउनुहोस् र चिसो लगाउनुहोस् जब सम्म चट्याउँदो र मोटो हुन्छ र सिममा आउँदछ। सूखे तुलसी, सामन र मटरमा हलचल।
कम गर्मीमा यो मिश्रण धक्का, धेरै धीरज मात्र र कहिलेकाहीं मात्र, जब सामन र मटर तापिएको हुन्छ।
प्याकेज दिशानिर्देश अनुसार पास्ताले अल डन्टे सम्म कुकुरलाई कुकुर बनाउनुहोस्। नाली र पास्ता को सामन मिश्रण मा जोड्नुहोस र धीरे देखि टोंग गर्न को लागी माईन संग फेंक लें। पर्मेस पनीरको साथमा र तुरुन्तै सेवा गर्दछ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 561 |
| कुल मोटा | 15 जी |
| पागलिएको बोसो | 4 जी |
| असंतृप्त फैट | 5 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 57 मिलीग्राम |
| सोडियम | 407 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 72 g |
| आहार फाइबर | 6 g |
| प्रोटिन | 33 जी |