त्यहाँ धेरै छन्, धेरै व्यञ्जनहरु रेशबर्ब व्यंजनहरु तर एक रिब्राब रिशिश मेरो पसंदीदा मध्ये एक छ। यो धेरै छिटो र सजिलो छ, र, धेरै विभिन्न खाद्य पदार्थहरु को लागि एक राम्रो संयोजन हो: चीज, माछा, ओइली माछा जस्तै एक चटनी को रूप मा मैकरेल र बतख संग स्वादिष्ट छ।
एक ठूला, अधिक नाजुक चटनी को लागी मुख्य कोल्ड, आउटडोर रूबेरब को उपयोग को लागि भारी, मजबूत र नयाँ सीजन फोर्स गरिएको रबबर्ब ।
एक रिश्तो समान छ तर एक चटनी जस्तै छैन। दुर्व्यवहारको रूपमा चीनी र सिरका प्रयोग गर्दछ तर रिसाल दुवैको कम छ, र यद्यपि यो फ्रिजमा केही हप्तासम्म रहनेछ, यो लामो समयसम्म रहँदैन।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 चम्मच वनस्पति तेल
- 2 चम्मच आउनेछ (पतला कटाई)
- 2 चम्मच साइडर सिरका
- 2 चम्मच पानी
- 2 चम्मच हल्का खैरो शताब्दी
- 250 ग्राम रेश्बा (धोए, टुकडाई र सानो टुक्रामा कटाई)
- नमक स्वाद
- काली मिर्च स्वाद
यसलाई कसरी बनाउने?
- तेललाई एक रूखिक सस्यानमा राख्नुहोस्, सुई जोड्नुहोस् र नरम नभए सम्म 2 मिनेटको लागि पकाउनुहोस्।
- सिरका थप्नुहोस् र हलचल। पानी र कचौरा जोड्नुहोस् र चिनो जब सम्म चीनी भंग भयो।
- अन्तमा रूबर्ब जोड्नुहोस्, प्यानमा ढक्कन राख्नुहोस् र लगभग 30 मिनेटको लागि धीरज पकाउनुहोस् वा जबसम्म तामाङ नरम हुन्छ। राम्रो तरिकाले हलचल।
- मौसमको स्वाद।
- सेवा गर्नु पहिले कूल फ्रिजमा 2 हप्ता सम्म राखिएको भण्डार
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 67 |
| कुल मोटा | 4 जी |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 3 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 80 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 9 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 0 g |