यो आधारभूत तलामा मकै दक्षिणी मनपर्ने हो। तपाईंलाई यस रेशुको लागि चीनी र सिजनिंगको साथ ताजा मक्का चाहिन्छ। बेकन drippings वा मक्खन प्रयोग गर्नुहोस्, वा दुई वसाको संयोजन प्रयोग गर्नुहोस्।
यदि तपाईंको मकई धेरै ताजा र मीठो छ भने, तपाईं चीनी मा कटौती वा पूर्ण रूपमा मेट्न सक्नुहुन्छ।
फ्राइड मक्का सुँगुर वा होमको साथ राम्रोसँग जान्छ, वा ग्रील्ड स्ट्रेक वा दक्षिणी फ्रिड चिकन संग यो सेवा गर्दछ।
यो पनि हेर्नुहोस्
कुखुरा र प्याजको साथ स्किलेट मक मेडली
ताजा क्रीम-शैली मक
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 6 कान मकै
- 2 चम्मच ताजा बान्क drippings या मक्खन
- 1/2 चम्मच नुन
- 2 चम्मच शुगर
- 1/4 चम्मच काली मिर्च
यसलाई कसरी बनाउने?
कोकबाट मकई स्वाद गर्नुहोस्। कुनै पनि बाँकी मक र रस को लागी बायाँ छोड्नको लागी कब डाउनवर्ड स्क्रैप गर्नुहोस्।
एक भारी कुखुरा ताप्नुहोस् र बेकन वोसो वा मक्खन थप्नुहोस्।
जब मोटो गर्म छ, मकई जोड्नुहोस्। 15 देखि 20 मिनेटको लागि पकाउन जारी राख्नुहोस्, प्रायः हिउँदो।
नमक, शर्करा र काली मिर्चसँग छिडाउनुहोस्। लगभग 2 मिनेटको लागि कुक गर्नुहोस्।
तातो सेवा गर्नुहोस्।
4 देखि 5 सम्म सेवा गर्दछ।
विविधताहरू
- मेक्सिकन स्टाइल कुना - यदि मनपर्ने रातो रातो रातो रातो रातो र हरियो घण्टी मिर्च र मिनिसि प्याजको चप्पेट थप्नुहोस्। गर्मीको लागि, केहि चम्मच मिनिड जालपोनो मिर्च वा केये काली मिर्चको ड्यास थप्नुहोस्।
- थप रंग र स्वादको लागि नमक र काली मिर्च सहित ताजा कटा अजवाय वा सिलिन्ट्रोको केहि चम्मच थप्नुहोस्।
- 2 देखि 3 चम्मचको सानो टुक्रा टुक्रा हरियो प्याज जोड्नुहोस् मकईसँग।
- काजुन माछा चाउ - साउट 3 चम्मच प्याज प्याज प्याज र 2 चम्मच कटा बेई काली मिर्चको मकई थप गर्नु अघि। मकई जोड्नुहोस् र 5 मिनेटको लागि पकाउनुहोस्। 1/3 कप दूध, काली मिर्चको एक चुरोट, र नुन र काली मिर्च। चिनियाँ छोड्नुहोस्। लगभग 10 देखि 15 मिनेट खाना पकाउनुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 696 |
| कुल मोटा | 37 g |
| पागलिएको बोसो | 13 g |
| असंतृप्त फैट | 16 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 285 मिलीग्राम |
| सोडियम | 181 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 3 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 83 जी |