यो क्रीमदार सलाद ड्रेसिंग सिरका र seasonings संग खट्टा क्रीम को एक स्वादिष्ट मिश्रण हो। केही ताजा कटा चाइजहरू थप्न महसुस गर्नुहोस्, अलि रंग र स्वादको लागि सानो डिल घास वा तुलसी।
यो एक सरल ड्रेसिङ हो, तर एक राम्रो टाउकोको आधारभूत टप सलाद वा मासु वा चिकन संग हृदयपार सलाद। तपाइँ यसलाई साधारण चिकन वा स्टेक सलादको साथ पनि प्रयास गर्न सक्नुहुन्छ।
नुस्खाले सलाद ड्रेसिङको लगभग 1/2 कप बनाउँछ र सजिलै संग दबाइ वा तीन पटक हुन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/4 चम्मच नुन
- ड्यास सेतो मिर्च
- 1/4 चम्मच पेपरिका
- 1/4 चम्मच शुगर
- 1/8 चम्मच लसुन पाउडर
- 3 चम्मच सब्जी तेल
- 1 चम्मच साइडर सिरका वा सेतो शराब सिरका
- 1/4 कप खट्टा क्रीम
यसलाई कसरी बनाउने?
- नमक, काली मिर्च, पोर्चुगल, चिनी, लसुन पाउडर, तेल र सिरका सँगसँगै बिग्रेको हुँदा चीनीको भंग गर्न सकिन्छ।
- खट्टा क्रीम जोड्नुहोस् र मिश्रणलाई ब्रेकसाथ जोड्नुहोस्। समय समयमा सेवा नगर्नुस् र फ्रिज गर्नुहोस्।
ड्रेसिंग को बारे मा 1/2 कप ड्रेसिंग।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 125 |
| कुल मोटा | 13 g |
| पागलिएको बोसो | 2 जी |
| असंतृप्त फैट | 8 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 8 मिलीग्राम |
| सोडियम | 5 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 1 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |