यी लोकप्रिय बिस्कुटहरू सानो खमीरसँग हल्का र हावामा बनाइन्छ। खमीर पनि तिनीहरूलाई राम्रो स्वाद दिनुहुन्छ। यी बिस्कुटहरू बान्नुहोस् र हम स्लाइसका साथ सेवा गर्नुहोस् वा तिनीहरूसँग सानो स्यान्डविच बनाउनुहोस्। तिनीहरू गर्म हुँदा उनीहरूलाई मक्खन सुनिश्चित गर्नुहोस्!
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 प्याकेज सक्रिय सूखी खमीर (लगभग 25 औंस)
- 1/4 कप न्यानो पानी, लगभग 110 डिग्री एफ
- 2 कप गर्म तितली को ताप, लगभग 110 डिग्री एफ
- 5 देखि 5 1/4 कप
- सबै उद्देश्यको आटा
- 1/4 कप दाग गरिएको चिनो
- 2 चम्मच बेकिंग पाउडर
- 1 चम्मच बेकिंग सोडा
- 1 चम्मचको नमक
- 3/4 कप कडा सानो
- 4 चम्मच ठंडा मक्खन
- 1 चम्मच मक्खन मक्खन
यसलाई कसरी बनाउने?
- 1/4 कपको न्यानो पानीमा खमीर लुकाउनुहोस्। छुट्याइएको।
- ठूलो मिश्रणमा कटोरामा आटा, चीनी, बेकिंग पाउडर, बेकिंग सोडा र नुन जोडिएको हुन्छ। ठुलो छोटो र मक्खनमा काट्नुहोस् जब सम्म मिश्रणले मोटो भोजन जस्तो हुन्छ, वसाको सानो सानो आकारको टुक्राको साथ।
- खमीरको मिश्रण र हिउँदमा हिउँद, नमिल्ने सम्म मिश्रण। आटालाई हल्का चिसो सतहमा घुमाउनुहोस् र अँध्यारो हातले घुमाएर केही घुमाई घुमाउँदछ।
- लगभग 1/2 इन्च मोटीको वरिपरि टाट गर्नुहोस्। 2- देखि 2/2-इन्च बिस्किट कटरको साथ काट्नुहोस्।
- प्लेस बिस्किट हल्का ग्ल्यास्टेड वा विक्रय-रेखांकित पाक पानामा काट्नुहोस्। सफा सुक्खा कपडाको साथ राख्नुहोस् र लगभग 30 मिनेटको लागि न्यानो ठाउँमा वृद्धि गर्न दिनुहोस्।
- यसबाहेक, ओवनमा 400 डिग्री एफ।
- बिस्किट्सलाई अनलक गर्नुहोस् र 15 देखि 20 मिनेटको लागि बेक गर्नुहोस्, वा खरानी सम्म।
- ब्रश अहिले पिउँदो मक्खनको साथमा छ। साइजमा निर्भर गर्दछ, लगभग 2 देखि 3 दर्जन हुन्छ।
तपाईं पनि मन पर्छ
- आधारभूत दक्षिणी बिस्कुट
- 20 लाइट, फ्लेकी घर का बना दक्षिणी बिस्कुट व्यञ्जनहरु
- एक बेकरको दर्जन: घर का बना डिनर रोल्स
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 78 |
| कुल मोटा | 7 g |
| पागलिएको बोसो | 3 जी |
| असंतृप्त फैट | 3 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 7 मिलीग्राम |
| सोडियम | 310 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 4 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 1 g |