यी कटे भएका कद्दी बीउ मीठा र कुखुरा हुन्। तिनीहरू आफ्नै माछाको स्न्याक हो, तर स्लाड (जस्तै यो पर्सिमोन अनार काल सलाद), सूप ( रस्टस्टेड स्क्वाश सूपमा कोसिस गर्ने) मा वा स्वादिष्ट डेसर्टमा पनि स्वादिष्ट गार्नी पनि बनाउनुहोस् (तिनीहरू कद्दू पाई वा बटरमा पिल्कमा उत्कृष्ट छन्। कोटा)।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 1/2 देखि 2 कप कद्दी बीउ (
- pepitas , hulled)
- 1/3 कप शर्करा
- 2 चम्मच पानी (वा सुन्तला रस)
- वैकल्पिक: 1/2 चम्मच दालचीनी (जमीन)
- 1 ड्यास नमक (ठीक समुद्र, स्वादको लागि)
यसलाई कसरी बनाउने?
- Preheat ओवन 375 एफ। नक्कली पेपर, पन्नी, वा सिलपेन्ट चटाईको साथ ठूलो बकिङ पाना रेखा गर्नुहोस् र यसलाई सेट गर्नुहोस्। बीचमा, एक ठूलो फ्राइकिङ्ग प्यानमा मध्यम ऊँची गर्मीमा, बीउलाई टोस्ट गर्दा, प्रायः हिउँदो सम्म, लगभग 3 मिनेट सम्म बिस्तारै पफ नभएसम्म। बीजहरू अलग गर्नुहोस्।
- एक ठूलो कटोरी मा, यदि तपाईंलाई रुचि छ भने शर्करा र पानी वा सुन्तलाको रस, र दालचीनीलाई मिलाउनुहोस्। हलचल सम्म सम्म चीनी बीउहरू जोड्नुहोस् र तिनीहरूलाई समान रूपमा कोट गर्न राम्रो तरिकाले टाँस्नुहोस्।
- सम्भवतः एक एकल तहमा रेखांकित पाना पानामा बीउ फैल्नुहोस्। ओवनमा बान्नुहोस् जब सम्म कि चीनी कारवालीकृत हुन्छ र बीउहरू मध्यम ब्राउन बन्द हुन्छन्। तिनीहरूलाई ध्यानपूर्वक हेर्नुहोस् तिनीहरू कडा देखि जल्द छिटो जलाएर जान्छन्। उनको जाँच लगभग 10 मिनेट र त्यसपछि हरेक 2 मिनेट पछि जाँच गर्नुहोस्।
- बीउ सम्म ठुलो बस्न दिनुहोस्। तपाईंले तिनीहरूलाई पानाबाट हटाउन बिस्तारै बिच्छेद गर्न आवश्यक पर्दछ। एक वाटाइट कन्टेनरमा भण्डारण गर्नुहोस् 2 हप्ता सम्म।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 559 |
| कुल मोटा | 31 g |
| पागलिएको बोसो | 5 g |
| असंतृप्त फैट | 10 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 92 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 58 g |
| आहार फाइबर | 9 जी |
| प्रोटिन | 21 जी |