VeeV Treetini को सैन डिएगो मा Stingaree मा विकसित गरिएको थियो र एक दिलचस्प, धेरै स्वादपूर्ण ककटेल हो।
यो VeeV Acai आत्मा संग सुरु हुन्छ, जो एक प्रकार को नाशपाती नाश र भिटामिन बी संग बोनस को रूप मा फेंकने वाला acai जामुन देखि असीमित छ। त्यो स्वादमा माओको रसमा थप्नुहोस्, वृद्धार्थी र नारंगी र पेय स्वादिष्ट भन्दा कम छैन। वृद्धागृहको लागि, सेन्ट जर्मेनले अद्भुत काम गर्नेछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 औंस
- VeeV Acai आत्मा
- 1 औंस
- आम रस
- 1 वृद्धावस्थाको सिडियलको टुक्रा
- 1 सुन्तला टुक्रा (मिठो)
- गार्निश: सुन्तला टुक्रा
यसलाई कसरी बनाउने?
- ककटेल शिकारीको तलमा सुन्तला टुक्रा सुन्नुहोस् ।
- अन्य अवयवहरू थप्नुहोस् र राम्रो हिलाउनुहोस् ।
- ठुलो ककटेल गिलासमा तनाव गर्नुहोस्।
- नारंगी टुक्राको साथ गार्निश।
Recipe Courtesy: Stingaree (San Diego) VeeV Acai Spirit को लागि
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 114 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 3 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 26 जी |
| आहार फाइबर | 5 g |
| प्रोटिन | 2 जी |