यो सजिलो खट्टा किक केक नुस्खा बन्डट प्यानमा पकाइएको छ र एक सप्ताहांतको उपचारको लागि एक उत्कृष्ट कफी केक वा पोटल्टको लागि उत्तम प्रस्ताव बनाउँछ। यो सादा सेवा, वा वांछित यदि व्हाइड क्रीमको मिठाई सस र गुडियाको साथमा हुन सक्छ।
खट्टाको क्रीममा एसिडले बल्लेबाजमा लसलाई निदाउँछ यो एक नम केक।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- केकका लागि:
- 8 औंस मक्खन (कोठाको तापमान)
- 1 1/4 कप शर्करा
- 1 चम्मच वेनिला
- 2 ठूला अण्डाहरू (कोठाको तापमान)
- 1 कप खट्टा क्रीम (कोठा का तापमान)
- 2 कप सबै उद्देश्यको आटा
- 1/2 चम्मच बेकिंग सोडा
- 1 चम्मच नमक
- 1 1/2 चम्मच बेकिंग पाउडर
- स्ट्रेसेलका लागि:
- 1/4 कप अखरोट (कटाई)
- 1 चम्मच दालचीनी
- 3 चम्मचौं शताब्दी
यसलाई कसरी बनाउने?
केक ब्याटर बनाउनुहोस्
- गर्मी ओवन 350 एफ सम्म एक 12-कप बन्डट केक प्यान र अलग।
- एक ठूलो मिश्रण कटोरामा, मक्खन मक्खन, 1 1/4 कप शर्करा, वेनिला र अण्डा। हल्का र चम्किलो हुने बेला बिजुली मिक्सरसँग बिर्नुहोस्। कम मा मिक्सर संग खट्टा क्रीम मा मिश्रण।
- एक अलग मध्यम कटोरा मा, एक साथ आटा, बेकिंग सोडा, नमक, र बेकिंग पाउडर whisk। धीरे - धीरे क्रिमेटेड मिश्रण मा सिफेट सूखी सामाग्री हल।
स्ट्रेअसेल र बेक गर्नुहोस्
- एक सानो कटोरा मा, अखरोट, दालचीनी र 3 वटा चम्मचको टुक्रा मिलाउनुहोस् र अलग गर्नुहोस्।
- तयार बन्डटमा ब्याटरको 1/3 बारेमा चम्मच। बैटरमाथि माथिको आरक्षित अखरोट-चिनो मिश्रण को आधा छिटो।
- अर्को 1/3 ब्याटरको तह बाहिरी नट मिश्रण र बाहिरी ब्याटेरको साथ माथि छिडाउनुहोस्।
- केकको केन्द्रमा सम्मिलित हुँदा 1 घण्टाको लागि, वा केक टोनर वा टूथप्प खाली हुन्छ।
- प्यानबाट हटाउन अघि तार तारमा पूर्ण कलक। एक मिठाई सस वा व्हाइड क्रीम संग यदि चाहिएको कोक को स्लाइसहरु लाई सेवा गर्नुहोस्।
अधिक खट्टा क केक
- लुस्सिम लेमन स्टोर केक
- खट्टा क्रीम पाउन्ड केक
- सजिलो खट्टा क्रीम नारियल केक
- कोको Swirl संग सजिलै संग खट्टा कफी कफी केक
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 348 |
| कुल मोटा | 24 जी |
| पागलिएको बोसो | 13 g |
| असंतृप्त फैट | 7 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 127 मिलीग्राम |
| सोडियम | 268 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 31 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 4 जी |