गन्तव्य माछा, पनीर, सेम र मसालेदार टमाटरको यो स्वादिष्ट संयोजनले मकई चिप्स वा किस्किल्ला चिप्सको लागि स्वादिष्ट टिप्स बनाउँछ। शानदार स्नैकेको लागि खट्टा क्रीम वा ग्यानामील र केही कटाई हरित प्याजको गुडियागो थप्नुहोस्।
यो पनि हेर्नुहोस्
स्टो कुकर टाको स्ट्याक ग्राउण्ड बीफ संग
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 पाउन्ड मैदान बीफ
- 1 गर्न सक्छन् (10 औंस) रटटो टमाटर र हरियो चाइल्स
- 1 pint क्रीम क्रीम
- 1 गर्न सक्छन् (15 औंस) मिर्च बीन्स
- 1 ठूलो बक्स (32 औंस) Velveeta पनीर
- फ्रिटोस वा किस्किला चिप्सको 1 थलो
यसलाई कसरी बनाउने?
- प्यान र नालीमा ब्राउन ग्राउण्ड बीफ यसलाई ढिलो कुकर / क्रोक पटमा राख्नुहोस्। कफी क्रीम, मिर्च सेम, र हलचल थप्नुहोस्।
- भित्तामा ओभरभेट काट्नुहोस् र ढिलो कुकरमा राख्नुहोस्। यो सबैलाई हल गर्नुहोस् र 1 देखि 2 घण्टा सम्म कम बनाउनुहोस्।
- फ्रिटोस वा किस्किल्ला चिप्समाथि सेवा गर्नुहोस्।
एमको नोट: "म पनि खट्टा क्रीम, कालो जैतून, प्याज, लेटी र साल्साको साथमा छु। यो वर्षा वा सुत्ने दिन राम्रो छ।"
पाठक टिप्पणीहरू
"यो अद्भुत र सजिलो छ।
म भाडा सेम को एक प्रयोग को उपयोग, अज्ञात। सलाद र खट्टा क्रीम माथि माथि चिप्स चिप्स माथि सेवा गर्नुहोस्। मेरो परिवारले यसलाई पूर्णतया प्रेम गर्छ। "सुसान
अधिक व्यञ्जनहरु
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 380 |
| कुल मोटा | 14 जी |
| पागलिएको बोसो | 7 g |
| असंतृप्त फैट | 2 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 52 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1,040 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 36 g |
| आहार फाइबर | 6 g |
| प्रोटिन | 28 जी |