यो स्वादिष्ट रूपमा ग्रील्ड कोड एक शानदार, बृद्धि स्वाद र बनावट छ। तपाईंको मनपर्ने ग्रील्ड आलु वा तपाईंको छनौटको सब्जी संग सेवा गर्नुहोस्। यो डिशले उत्तम हप्तामा खाना बनाउँदछ, र कुनै बायाँ फ्लाइन्ड गर्न सक्छ र सोप वा स्टस्टमा थपियो।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 4 cod fillets, लगभग 6 औंस / 170 ग्राम प्रत्येक
- 1 सानो प्याज, पतला कटा
- 1/4 कप / 60 एमएल सेतो शराब
- 1/4 कप / 60 एमएल मक्खन
- 1 चम्मच / 15 एमएल अतिरिक्त कुंवारी
- जैतून का तेल
- 1/2 चम्मच / 2.5 एमएल नमक (यदि आवश्यक भए कम प्रयोग गर्नुहोस्)
- 1/2 चम्मच / 2.5 एमएल काली मिर्च
यसलाई कसरी बनाउने?
- मध्यम ऊँची गर्मी को लागि Preheat ग्रिल।
- सानो स्किलेटमा मक्खन पिउने। प्याज थप्नुहोस् र 1 देखि 2 मिनेटको लागि पकाउनुहोस्। सेतो शराब थप्नुहोस् र अतिरिक्त 3 मिनेटको लागि सिम्मर दिनुहोस्। गर्मीबाट हटाउनुहोस् र 5 मिनेटको लागि शांत दिनुहोस्।
- जैतून को तेल संग filush ब्रश र नमक र काली मिर्च संग छिटो। राम्रोसँग तेलको ग्रिल रक मा माछा राख्नुहोस् र 8 मिनेटको लागि पकाउनुहोस्।
- मक्खन सससँग टाँस्नुहोस् र सावधानीपूर्वक घुमाउनुहोस्। 6 देखि 7 मिनेट थप्नका लागि कुक गर्नुहोस् वा माछा ओपेरा छ र आन्तरिक तापमान पुग्छ जब सम्म 145 एफ। खाना पकाउने प्रक्रियाको समयमा कुल 2 देखि 3 गुणा माछा।
- गर्मीबाट कोड हटाउनुहोस्, नींबू भेजहरूसँग शीर्ष, र तपाईंको मनपर्ने पक्षका साथ सेवा गर्नुहोस्।
- प्रारम्भिक खाना पकाउने 3 दिनसम्म फ्रिजमा कुनै वाइटलाइट कन्टेनरमा कुनै पनि खुट्टा पकाइएको माछा भण्डार गर्नुहोस्। सूप र स्टewsहरूमा प्रयोग गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 308 |
| कुल मोटा | 16 जी |
| पागलिएको बोसो | 8 जी |
| असंतृप्त फैट | 6 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 126 मिलीग्राम |
| सोडियम | 676 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 1 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 36 g |