पेनहरू दक्षिणी संयुक्त राज्य अमेरिकामा निवासी हुन्छन् किनकी, दक्षिणबाट पेकान पाईको व्यञ्जनहरू छन्। तर यो कसरी अनपेक्षित मोडिको साथ परिवर्तन गर्न को लागी? अझै पनि पेकान, अण्डा, मक्खन, चिनी र मकई सिरप सहित, यो द्रुत र स्वादिष्ट नुस्खाले एक पेलान पाइको यी स्वादको साथमा एक अनोठो मिठाई सिर्जना गर्दछ जुन कुनै मीठा तालिकाको कुरा हुनेछ।
केक मिक्सले यो केकलाई सजिलो बनाउन सजिलो बनाउँछ। बल्टरको एक-तेस्रो पकाइएको छ, र त्यसपछि बाँकी पेके पाइ पाइ सामग्रीसँग मिल्दछ र ओवनमा समाप्त भयो। परिणाम एक हल्का र चम्किलो मिठो केक pecans संग studded।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 पहेंलो केक वा मक्खन केक मिक्स, 2-तह साइज
- 4 ठूलो अन्डा, विभाजित
- 1/2 कप पिघल मक्खन
- 1 1/2 कप हल्का मकई सिरप
- 1/2 कप गहिरो ब्राउन शुगर, प्याक
- 1 चम्मच। वेनिला
- 1 1/2 कप कटा पेकान
यसलाई कसरी बनाउने?
- ओवनमा 325 एफ (162 सी) 9x13x2 इन्च बेकिंग प्यान ग्रीस र आटा।
- केक मिक्स, 1 अण्डा र पिघल मक्खन मिक्स गर्न मिल्दैन। ब्याट्री को 2/3 कप र रिजर्भ गर्नुहोस्। बाँकी ब्याटर तयार गरिएको प्यानमा फैल्नुहोस्। 15 मिनेटको लागि बेक गर्नुहोस्, वा हल्का खैरोमा।
- यसबाहेक, मकई सिरप, 3 अण्डा, ब्राउन शुगर, वेनिला र कटा पेकियनसँग आरक्षित 2/3 प्याकेट ब्याटेर मिलाउनुहोस्। पेकले पकाइएको क्रस भरेर प्यानानलाई टाँस्नुहोस् र ओवनमा फर्काउनुहोस्। लगभग 50 मिनेट लामो समयसम्म सेट गर्नुहोस्, सेट नभएसम्म।
- वर्गहरु मा कूल र कट।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 241 |
| कुल मोटा | 16 जी |
| पागलिएको बोसो | 7 g |
| असंतृप्त फैट | 6 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 70 मिलीग्राम |
| सोडियम | 21 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 24 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 2 जी |