वसन्त र गर्मीलाई सोच्नुहोस् यस स्वादिष्ट स्ट्रबेरी सर्टकटको साथ। शर्टकट सरल केक मिश्रण आधारमा छ, र ताजा स्ट्रबबेरीले यसलाई स्वाद बनाउँछ र पूर्ण रूपमा घर बनाउँछ। एक लेयर केक पकाइएको छ र त्यसपछि स्ट्रबबेरी र मार्शमेलो टुप्पो लगाउन उल्टो भयो। यो स्ट्रबबेरी केक एक केक मिश्रण बढाउन को लागि एक उत्कृष्ट तरिका हो।
शीर्ष यसलाई बंद व्हाइड क्रीम र गार्निशका लागि केही ताजा कटाई स्ट्रॉबेरीको गुडियापको साथ। बेक र साथी र परिवार संग साझा गर्न यो एक उत्कृष्ट केक हो!
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 1/2 कप सानो मार्शमल्ले
- 2 पिन स्ट्राबेरी (लगभग 24 औंस)
- 1 (3-औंस) प्याकेज स्ट्राबेरी जेलिन
- 1 बक्स सेतो वा पहेँलो केक मिक्स (प्रति प्याकेज निर्देशनहरू तेल, पानी, र अन्डाको साथ 2-तहको आकार)
यसलाई कसरी बनाउने?
- ताप ओवन 350 एफ।
- जेनरिक रूपमा 9-द्वारा -13-द्वारा-2-इन्च पाक प्यान।
- प्यानको निचोडमा तुरुन्तै मिल्दो मार्शस्मोले स्फिङ्क गर्नुहोस्।
- हल्लाउनुहोस् र स्ट्रबेरीहरू हल्लाउनुहोस्; स्लाइस गर्नुहोस् वा तिनीहरूलाई ठिक पार्नुहोस्।
- स्ट्राबेरी एक कटोरामा राख्नुहोस् र तिनीहरूलाई माछा तपाईंसँग मसिड स्ट्रबबेरीको 3 वटा कप हुनुपर्छ। स्ट्राबेरीमा जिलेटिन जोड्नुहोस्; हलचल र अलग।
- प्याकेज निर्देशनहरू पछ्याउन केक ब्याटर तयार पार्नुहोस्।
- मार्शमाल्वहरूमा प्यान ब्याटरलाई प्यानमा फैल्नुहोस्। बल्लेबाजमाथि समान तुलाबेरी र जेलाटीन मिश्रण चम्मच गर्नुहोस्।
- 350 एफ मा सेंकना 35 देखि 40 मिनेटको लागि वा केकको केन्द्रमा सम्मिलित टूथपिक सफा गर्दछ।
- ठोक्किएको तार रैकमा केक राख्नुहोस्। यदि चाहियो भने, केक एक प्लस वा पन्नी-आवरण गत्तामा उल्टाउनुहोस्।
- केकहरू मा केक काट्नुहोस् र व्हीप्ड क्रीम वा सेतो फ्याक्डसँग सेवा गर्नुहोस्।
- लगभग 16 देखि 20 सर्भर बनाउँछ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 56 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 17 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 10 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 5 g |