मैले सोउजा टुलिला डिस्लेरीमा भेट्दा मैले यो नुस्खा पाएँ र तुरुन्तै स्वादिष्ट संयोजनको साथ प्रेममा पसे। अंडाकार एक अनूठा स्वाद संग एक मीठा र खट्टा फल हो र यहाँ चिली मिर्च संग मिर्च मिर्च द्वारा उच्चारण छ ।
सोउजा मा बर्टेन्डर ताजिन फलों को सीजनिंग वाला गिलास को अर्पण गरे र न केवल यो यो उद्देश्य को लागि महान छ, यो फलाम, पॉपकर्न मा छतने को लागि या कुनै पनि मिर्च पाउडर को लागि बुलाया को लागि अलमारी मा भंडार गर्न को लागी छ। दालचीनी पेय अन्नको पेयको लागि अर्को ठूलो रिम हो।
नारंगी तरकारीको लागि, म कोइन्ट्रेऊ वा अर्को उच्च-ट्रयाक सेकेण्डमा जान्छु। तपाईंले आफ्नो मनपर्ने मार्जारिटास प्रयोग गर्नुहुने, यहाँ प्रयोग गर्नुहोस्, तर गुणस्तरमा नलगाउनुहोस्।
जब म मूलतः यो जमिनमा जमेको ढाँचामा प्रस्तुत गरिएको थियो, यो उत्कृष्ट शेक पनि छ र चट्टानहरूमा सेवा गरिरहेको छ। बस सामाग्री को एक शेकर मा डालो, राम्रो हिला र बर्फ मा तनाव।
गतिको राम्रो परिवर्तनको लागि तमिलिगा मार्गरेटता कोसिस गर्नुहोस्, केहि अनौठो र असाधारण। यो चाँडो तपाईंको पनि मनपर्ने हुन सक्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 1/2 औंस
- ब्लान्को टेक्ला
- 1/2 औंस
- नारंगी तरकारी
- 1 औंस
- tamarind nectar
- 1/2 औंस
- सरल सिरप
- गिलास रङको लागि मिर्च पाउडर
- 1 कप बर्फ
यसलाई कसरी बनाउने?
- ब्लेन्डरमा बर्फ, टिकाला, अल्पसंख्यक ध्यान र सरल सिरप डाल्नुहोस्।
- सुचारु नभएर मिश्रण गर्नुहोस्।
- मिर्च पाउडरमा एक ठुलो मार्जारीि गिलास रिम ।
- ग्लासमा मिश्रित सामग्रीहरू राख्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 20 9 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 48 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 46 जी |
| आहार फाइबर | 5 g |
| प्रोटिन | 4 जी |