Tequini एक टेबल आधार संग बनाइएको एक मार्टिनी मात्र हो। Tequinis एक टिकाऊ ककटेल हो जुन तपाईले एक टेबल पेयको लागि प्रयोग गर्नुभन्दा भन्दा तुलना गर्नु हुन्छ, तर यो आकर्षक आकर्षक कन्कोशन हो जसले टिकालाई चमक दिन्छ।
टाढाको ट्वीनीको लागि एक प्रीमियम ब्लान्को टक्कुला छनौट गर्नुहोस्, यदि तपाईं चाहानुहुन्छ भने, यसलाई एक मिठो ट्युनिनीमा प्रीमियम रिपोसोदा टिका र मिठो वरमाउथको साथमा बदल्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 1/2 औंस
- ब्लान्को टेक्ला
- 1/2 औंस
- सूखी वर्माउथ
- गार्निश: ड्यासको
- Angostura बिट्टर
- गार्निश: जैतून वा
- नींबू मोड़
यसलाई कसरी बनाउने?
- टेक्ला , सूखी वर्माउथ र बिट्टरहरू कुखुरामा भरिएको एक ककटेल शकरमा राख्नुहोस् ।
- राम्रो हुनुहोस् ।
- ठुलो ककटेल गिलासमा तनाव गर्नुहोस्।
- जैतून वा नींबू मोडाको साथ गार्निश।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 106 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 42 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 24 जी |
| आहार फाइबर | 4 जी |
| प्रोटिन | 5 g |