यो सजिलो पेस्ट्री क्रीम नुस्खा पोलिश क्रिमोकाका पेपिस्का , पोलिश कार्पाकाका , सर्बियन क्रेमापाता , हङ्गेरिया इन्डियनियन , नेपोलोन , क्रीम पफ, ईक्लेयर र अन्य पेस्ट्रीहरू भर्ना गर्नका लागि बोल्न प्रयोग गर्न सकिन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 कप दूध
- 3/4 कप शर्करा
- 1 चम्मच वेनिला
- पिच नमक
- 5 चम्मच cornstarch
- 6 ठूलो
- अण्डा योग (यी हेर्नुहोस्
- लेफ्टिनो अन्डा सेतो व्यञ्जनहरु )
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक माध्यम सससेन मा एक फोडा गर्न को लागी दूध, चीनी, वेनिला, नमक, कन्सस्ट्रा र अण्डालाई ल्याउनु, तार तारको साथ निरन्तर हलचल। कोणमा पुग्न एक काठ को चम्मच संग लगातार उत्तेजित गर्दै 1 मिनेट उबाल जारी राखन को लागि थोडा को गर्मी कम गर्नुहोस। गर्मीबाट प्यान लिनुहोस् र यसलाई बर्फ-पानीको स्नानमा डुबाउनुहोस् वा यदि तपाइँले छोप्नु भएको छ भने, बर्फको पानीमा प्यान वा गर्मीको कटोरा कटोराको सेटमा टाउको दुख्ने।
- यदि पोलिश कमोरोका पेपिस्काको रूपमा पेस्ट्री क्रीम हटाउन प्रयोग नगर्नुहोस्, पेस्ट्री क्रीमको सतहमा प्लास्टिक लपेटोको पाना राख्नुहोस् जो बर्फ-पानी स्नानमा ठुलो हुन्छ, र बत्ती क्यूब को परत संग प्लास्टिक लिपटे सतह माथि। क्रीम ठिक नभएसम्म बर्फ क्यूब्स छोड्नुहोस्। 3 दिन सम्मको आवरण र प्रशोधन गर्नुहोस्। तपाईंको नुस्खाको रूपमा प्रयोग गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 139 |
| कुल मोटा | 4 जी |
| पागलिएको बोसो | 2 जी |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 95 मिलीग्राम |
| सोडियम | 86 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 21 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 5 g |