क्रोएशन् र सर्बिया स्ट्रडेल आटा फिलो आटाको जस्तै छ, जुन चुम्बनमा प्रतिस्थापन हुन सक्छ। यो एक चक्की आटा हो जसले सुनको खैरो र हल्का बनाउँछ, र जब तपाईं यसलाई खान चाहने धूलमा कुल्दैन। यो सेब स्ट्राउडेल भरिएको नुहाउने यस आटाको साथमा राम्रो हुन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 कप सबै-उद्देश्यको आटा, प्लस 1/4 कप वा घन्टीको लागी अधिक
- 1 कप धेरै न्यानो पानी
- 4 चम्मच तेल
- नुन को चुरोट
- 1/2 पाउन्ड (2 लक्जरी) मक्खन (पिघल)
- गारेश: कन्फेक्शनरहरूको शिरलाई धूलको लागि
यसलाई कसरी बनाउने?
- 2 कप आउँ, पानी, तेल र नुन। राम्ररी मिलाउनुहोस् र 10 मिनेट खडा गरौं। 1/4 कप आटा बाँकीमा कडा र लोचदारसम्म (यो 10 मिनेट वा बढी लाग्न सक्छ)। तेलको कटोरामा राख्नुहोस्, आवरण गर्नुहोस् र 1/2 घण्टा बाँकी।
- ओवन तापक्रम 375 डिग्री। कपडाको साथ टेबलको टेबल र अँध्यारो संग हल्का छिटो। आटा घुमाउनुहोस् टेबलकोटमा। एक रोलिंग पिनसँग रोल नगर्नुहोस् जबसम्म तपाइँसँग 13x 9-इन्च आयत छैन। पित्त मक्खनको साथ ब्रश शीर्ष र 10 मिनेट बाँकी रहन। टेबल वरिपरि आफ्नो बाटो काम गर्नुहोस्, आटा फैलाएर पछाडि पछाडि पछाडीको हात वा ह्यान्ड्सको साथ, जुन जुन तपाईंको लागि राम्रो काम गर्दछ। आटा 10 मिनेट सुकाउनुहोस्। मोटो किनारहरू हटाउनुहोस्।
- आटाको सम्पूर्ण सतहमा भित्ता मक्खन ब्रश गर्नुहोस्। स्ट्रिडेल आटाको एक लामो किनारामा छनौट भरेर 10 इन्च पट्टी राख्नुहोस्। भित्ता मक्खनले भरिएको र आटा। किनारामा फोल्ड आटा , पिघल मक्खनमा बायाँ घुमाईएको ब्रश र कपडा प्रयोग गर्न को लागी आटा घुमाउन सिलिन्डरमा घुमाउनुहोस्। प्रत्येक समयमा जब तपाइँ चाहानुहुन्छ भने स्ट्र्युडेलको उजागर गरिएको सतहलाई ब्रश गर्नुहोस्, वा केवल एक पटक रोल गर्न मेजकोटको प्रयोग गर्नुहोस्।
- 18-इन्च लम्बाइमा स्ट्रिडल्स काट्नुहोस्, अन्तर्गत बन्द गर्नुहोला। एक गरिसकिएको पाक पानामा राख्नुहोस्, पिघल मक्खनले स्ट्रडेलहरूको ब्रश र 40 देखि 45 मिनेटसम्म वा सुनन सम्मको।
- ठुलो हुँदा कन्फेक्शनरको चिनी
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 1013 |
| कुल मोटा | 98 जी |
| पागलिएको बोसो | 59 g |
| असंतृप्त फैट | 30 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 244 मिलीग्राम |
| सोडियम | 869 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 31 g |
| आहार फाइबर | 4 जी |
| प्रोटिन | 5 g |