यो कफी केक सुन्तला रस संग र नारंगी घेरा र दालचीनी संग फ्याँकिन्छ। नुस्खाको धमनी, पातलो, दालचीनी कल्याणले तपाईलाई मात्र एक स्वाद पछि भविष्यको सन्दर्भको लागि यो बुकमार्क गर्नेछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 कप आटा (सबै उद्देश्य, 9 औंस)
- 1/2 चम्मच नुन
- 1 चम्मच बेकिंग पाउडर
- 1/3 कप शर्करा
- 1 देखि 2 चम्मच नारंगी घेरा (ग्रेटेड)
- 1/4 कपको छोटो
- 1/4 कप दूध
- 1/2 कप सुन्तला रस
- 1 चम्मच वेनिला
- 1 अण्डा (पीटा)
- Topping:
- 1/2 कप शर्करा
- 1 देखि 2 चम्मच नारंगी जेस्ट (पतला ग्रेटेड)
- 1 चम्मच दालचीनी
- 1 चम्मच मक्खन
यसलाई कसरी बनाउने?
1. 9 इन्च स्क्वायर पाक पनी ग्रीसमा र आउँनुहोस्। ओवन 400 एफ सम्म गरम गर्नुहोस्।
2. आटा, नुन, बेकिंग पाउडर, र 1/3 कप चीनीको मिश्रण गर्नुहोस्। 1 देखि 2 चम्मच नारंगी घेरा थप्नुहोस्। जबरजस्ती काट्ने बेलामा कोमल कुंठ जस्तो देखिन्छ।
3. अर्को कटोरामा बिस्कुट दूध, सुन्तलाको रस, अण्डा र वेनिला सँगसँगै; सबै एकैचोटि जोड्नुहोस् तब सुक्खित सामग्रीहरू जब सुत्न सकिन्छ तबसम्म हलचल गर्नुहोस्।
4. ब्याक्रेटर तयार पाक प्यानमा फैलाउनुहोस्।
Topping
1. एक कटोरामा, 1/2 कप शर्करा, 1 देखि 2 चम्मच नारंगी घेरा, 1 चम्मच दालचीनी र मक्खन मिलाउनुहोस्।
2. कुकुर सम्मको लागि फोर्क वा औंलाहरूसँग काम गर्नुहोस्।
3. बल्गेरियामा कुकुरको मिश्रणलाई छिटो पार्नुहोस्।
4. 30 मिनेट लिनुहोस्। नारंगी कफी केकलाई सेवा गर्नुहोस्।
तपाईं पनि मन पर्छ
ब्लुबेरी स्वीट आलु रोटी पकाउनुहोस्
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 311 |
| कुल मोटा | 13 g |
| पागलिएको बोसो | 5 g |
| असंतृप्त फैट | 6 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 34 मिलीग्राम |
| सोडियम | 652 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 45 g |
| आहार फाइबर | 3 जी |
| प्रोटिन | 4 जी |